Ostatnie komentarze


*luz*

Dobre

12 mies.
zachód słońca

+++

12 mies.
*****

piękny klimat

12 mies.
**

dziękuję Wszystkim :)

12 mies.
Amelia

+++++

12 mies.

za Piotrem +++

12 mies.
[*]

pięknie dokumentował życie codzienne - RIP Tadeusz Rolke

12 mies.
*****

za papa...

12 mies.
Krakowskim targiem

dobre...

12 mies.
Bzyg....

trochę w pyłku ubrudzony... ;)

12 mies.
Zielono mi

mądry ptak... w kasku lata ;) +++

12 mies.
LISTA KOLEJKOWA

znamy to w Polsce z autopsji..., jak ktoś za młody to od Bareji... nieważne za czym - za tym co przywiozą ;)

12 mies.
zachód słońca

bardzo +++

12 mies.
Ostra wymiana zdań

świetna fota, stary nie daje sobie w kasze dmuchać :) +++

12 mies.
Łyska

+++!

12 mies.
...

ja też za rezonem..., dla mnie super

12 mies.
OCALIĆ

kolejne bardzo dobre z tego miejsca - powinno się zadbać o takie miejsca !!!

12 mies.
The Morning After a Stormy Evening

piękny kadr, szczególnie na PE 👍

12 mies.
Wieczorne loty

za Arturo77

12 mies.
www.instagram.com/yatophotography

obiecała nie wygadać i wie, że to jedyny sposób... ;)

12 mies.
JESIEŃ ŻYCIA

lubię bardzo takie kadry +++

12 mies.
Lublin - z LENSBABY na Placu Litewskim

tak też bardzo fajnie wyszło...

12 mies.
Dyrygent

dyrygent ekshibicjonista ;) +++!

12 mies.
*luz*

zgadzam się z tym co już napisano..., podoba mi się

12 mies.
brak tytułu

piękne bąbelki...

12 mies.
Dzięcioł średni

pięknie upolowany... jaki tu czas wyszedł?

12 mies.
Lodowa Przełęcz

piękne skały...

12 mies.
Krakowskim targiem

dobra fotografia, +++

12 mies.
Na Podhalu

dobre...

12 mies.
LISTA KOLEJKOWA

dobra fota - samo życie - kolory mega, na PE jakbym tam był 👍

12 mies.
IT

BS+IT? +++!

12 mies.
magiczne chwile...

za Piotrem

12 mies.
Col du Midi

potęga...!

12 mies.
Na galowo

cała naprzód proszę...

12 mies.
LISTA KOLEJKOWA

Wszysko jest na kartki, fasola, ryż i buty. Często mija miesiąc i nie da się wykupić tego co przysługuje. Nie chcesz stać w kolejce to są sklepy TDR gdzie przyj...

12 mies.
załoga

dobre!

12 mies.
Santa Maddalena

istotnie piękny widok!!!

12 mies.
ocalić...

bdb!

12 mies.
Góry

dostojna...!

12 mies.
*luz*

dobre

12 mies.
JESIEŃ ŻYCIA

Fajne

12 mies.
,,,

Podoba się w całości.

12 mies.

Bardzo fajne

12 mies.
www.instagram.com/yatophotography

Jesteście seksiści. Znam facetów którzy za dużo mówią. I to jeszcze pieprzą głupoty.

12 mies.
...

Super!

12 mies.
Zielono mi

Dobre

12 mies.
Krakowskim targiem

Dobre

12 mies.
*****

Dobre

12 mies.
The Morning After a Stormy Evening

Bardzo dobre

12 mies.
JESIEŃ ŻYCIA

Bardzo dobre

12 mies.