chyba to było światło
+++
A po prawej to dzwonek...:)
Po hamerykańskich przygodach muszę trochę ochłonąć...
Piękny on.pozdro...
Będzie efektowne z kolorkiem :)
Dziękuję :)
Dziękuję pięknie za dobre słowo :)
Bdb :)
Ładnie pokazana :)
Bardzo misie :)
Piękny żurek :)
Lubię :)
Super :)
Słońce na statywie ;) +++
Dobre
Fajne :)
Kolejne zajefajne :)
ładniście...
Te baletowe są boskie ;D
na szóstkę... ;)
Piękne :)
sztosik
ładne...
Fajne bardzo :)
za Witoldem... ;)
Bardzo fajne foto :)
nieskończone też jest efektowne... ;)
bdb
pięknie
za poprzednikami...
Dobre bardzo :)
Z klimatem foto :)
W ładnym klimacie
Fajna scenka z podtekstem
Pięknie pokazane :)
Podoba się :)
chyba to było światło
+++
+++
A po prawej to dzwonek...:)
Po hamerykańskich przygodach muszę trochę ochłonąć...
Piękny on.pozdro...
Będzie efektowne z kolorkiem :)
Dziękuję :)
Dziękuję pięknie za dobre słowo :)
Bdb :)
Bdb :)
Ładnie pokazana :)
Bardzo misie :)
Piękny żurek :)
Lubię :)
Bdb :)
Super :)
+++
Bdb :)
Słońce na statywie ;) +++
Dobre
Fajne :)
Kolejne zajefajne :)
ładniście...
Te baletowe są boskie ;D
na szóstkę... ;)
Piękne :)
sztosik
ładne...
Fajne bardzo :)
za Witoldem... ;)
Bdb :)
Bardzo fajne foto :)
nieskończone też jest efektowne... ;)
Bardzo misie :)
bdb
bdb
+++
pięknie
za poprzednikami...
Dobre bardzo :)
Z klimatem foto :)
W ładnym klimacie
Bdb :)
Fajna scenka z podtekstem
Bardzo misie :)
Bdb :)
Pięknie pokazane :)
Super :)
Podoba się :)