Ostatnie komentarze


Kolmanskop

chyba to było światło

11 mies.
Czarno biało to widzę

+++

11 mies.
Urlopowo

+++

11 mies.
Kolmanskop

A po prawej to dzwonek...:)

11 mies.
 Wielki Kanion

Po hamerykańskich przygodach muszę trochę ochłonąć...

11 mies.
Król buszu

Piękny on.pozdro...

11 mies.
Kosmiczne B&W

Będzie efektowne z kolorkiem :)

...

Dziękuję :)

11 mies.
...

Dziękuję pięknie za dobre słowo :)

11 mies.
Sara

Bdb :)

11 mies.
Król buszu

Bdb :)

11 mies.
Żołna

Ładnie pokazana :)

11 mies.
Na szlaku.

Bardzo misie :)

11 mies.
Przechadzka po stawie

Piękny żurek :)

11 mies.
las

Lubię :)

11 mies.
Kobieta z plemiona Naga

Bdb :)

11 mies.
...

Super :)

11 mies.
Trębacz

+++

11 mies.
ruch/bezruch

Bdb :)

11 mies.
Zahaczone o druty

Słońce na statywie ;) +++

11 mies.
dziś.... zachmurzenie duże

Dobre

11 mies.
roboty drogowe...albo fatamorgana

Fajne :)

11 mies.

Kolejne zajefajne :)

11 mies.
Czarno biało to widzę

ładniście...

11 mies.
Balety 2

Te baletowe są boskie ;D

11 mies.
.

na szóstkę... ;)

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

Piękne :)

11 mies.
W mroku

sztosik

Urlopowo

ładne...

11 mies.
*****

Fajne bardzo :)

11 mies.
...

za Witoldem... ;)

11 mies.
Lekkość bytu

Bdb :)

11 mies.
.

Bardzo fajne foto :)

11 mies.
Kosmiczne B&W

nieskończone też jest efektowne... ;)

11 mies.
Bez słów

Bardzo misie :)

11 mies.
.

bdb

11 mies.
Chwila w medinie

bdb

11 mies.
...

+++

11 mies.
Król buszu

pięknie

11 mies.
czas karmienia

za poprzednikami...

11 mies.
Trębacz

Dobre bardzo :)

11 mies.
Zahaczone o druty

Z klimatem foto :)

11 mies.
.

W ładnym klimacie

11 mies.
w tanecznym kręgu

Bdb :)

11 mies.
Starszy ma pierwszeństwo

Fajna scenka z podtekstem

11 mies.
Czarno biało to widzę

Bardzo misie :)

11 mies.
...

Bdb :)

11 mies.
Kosmiczne B&W

Pięknie pokazane :)

11 mies.
.

Super :)

11 mies.
...

Podoba się :)

11 mies.