Ostatnie komentarze


dziś.... zachmurzenie duże

za Piotrem

11 mies.
roboty drogowe...albo fatamorgana

ktoś kto to zlecał ma znajomego z firmą produkującą znaki... ;)

11 mies.
Balety 2

jeszcze się nie obudziła... ;) fajne...!

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

+++!

11 mies.
*****

fajne ;))

11 mies.
Lekkość bytu

+++

11 mies.
.

dobre..., cętek nie widzę... lekkie prążki tylko ;) tak bywa czasem po uploadzie...

11 mies.
Na granicy ruchu i ciszy

też bym przyciął górę żeby się pozbyć nieba (po przysłonięciu od razu zgrabniej wygląda)

11 mies.
Bez słów

baaardzo fajne jest!

11 mies.
Na posterunku

dobre...

11 mies.
📬

znakomity , dynamiczny kadr, podoba się bardzo !!!

11 mies.
Na granicy ruchu i ciszy

Bardzo Wam wszystkim dziękuję, każda Wasza wskazówka jest dla mnie ważna. Bo ja dopiero raczkuje w tym temacie:)

11 mies.
Bez słów

Bardzo dobrze robi ten efekt. Jakby przekraczał jakąś barierę i jechał w inny wymiar

las

Nieźle

ruch/bezruch

...dobre

11 mies.
...

BDB

11 mies.
Kobieta z plemiona Naga

+++++

11 mies.
las

CIEKAWE

11 mies.
Na szlaku.

BDB - biała wstęga drogi, bardzo określa to zdjęcie... co tu gadać, BDB

11 mies.

BDB

11 mies.
_DSC3956-2-2a

+++++

11 mies.

.... o tak, BDB

11 mies.
...

śliczne !!!

11 mies.
...

+++

11 mies.

gada, bardzo dobra fotografia, świetna GO, kontrast +++

11 mies.
𓇼 ⋆.˚ 𓆉 𓆝 𓆡⋆.˚ 𓇼

dobra praca, świetny tytuł :)

11 mies.
Kolmanskop

Bdb +++

11 mies.
Król buszu

+++

11 mies.
Żołna

za marpie !!!

11 mies.
Na szlaku.

porządny kadr, piękne szarości +++

11 mies.
3

Bdb +++

11 mies.
Przechadzka po stawie

trzeba na PE, piękny kadr +++

11 mies.
las

też lubię !!!

11 mies.
Kobieta z plemiona Naga

za papajedi !!!

11 mies.
Na szlaku.

Niedźwiedzie też podoba. :)

...

znakomite foto !!!

11 mies.
dziś.... zachmurzenie duże

podoba się , koniecznie na PE !!!

11 mies.

za marpie, zdecydowanie !!!

11 mies.
Bez słów

Tak się widzi na promilach. Fajny pomysł na zdjęcie.

11 mies.
Trębacz

Bez trębacza i trąbki słaba muzyka wychodzi.

11 mies.
W mroku

Piękne dzięki za ZD!

Pchali targ

mnie też się podoba +++

11 mies.
Balety 2

wyśmienita fota, pięknie opowiada 👍

11 mies.
Kobieta z plemiona Naga

Dobry portret

11 mies.
lubelskie smętarze - ul. Lipowa

znakomita fotografia !!!

11 mies.
*****

myślałem, że to Greenhorn'a :), fajne, bardzo lubię +++

11 mies.
Przechadzka po stawie

Grus grus... piękny

11 mies.
Lekkość bytu

podoba mi się GO +++

11 mies.
.

dobre jest !!!

11 mies.
Na granicy ruchu i ciszy

świetnie wypatrzone i pomysł na zdjęcie też świetny, ale Tahapa ma rację, trzeba trochę dopieścić i będzie superos 👍

11 mies.