Ostatnie komentarze


Przyjaciele

Bardzo misie:)

11 mies.
Znikolot

Dyrektor !! Od razu widać ;-)

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

Bardzo misie:)

11 mies.
...

Podoba się bardzo:)

11 mies.
Namib-Naukluft

Fajne:)

11 mies.
W Janosikowych Dierach

Ładnie:)

11 mies.
Lublin

Fajne:)

11 mies.
***

Fajne:)

11 mies.
...

Bardzo misie:)

11 mies.
.

.... niewyczerpane pokłady wyobraźni - BDB

11 mies.
*

DOBRE

11 mies.
W stronę zachodu...

+++

11 mies.
Ręka Pustyni

bdb

11 mies.
Ręka Pustyni II

bdb

11 mies.
na granicy dnia i nocy...

tak super

11 mies.
W paseczki biedroneczki...

Podoba się ;)

11 mies.
W OCZEKIWANIU. . .

Ładne kolory i kadr. Tytuł nie kojarzy mi się z obrazem. Nie wiem, czy to tylko u mnie na monitorze jakaś dziwna aureola wokół włosów kobiety.

11 mies.
Władysławowo

b.ładne

11 mies.
.

Fajne

11 mies.
Łomnica

Bdb

11 mies.
no i oberwał

bdb

11 mies.
Lato

Dobre

11 mies.
Przed- widoki

Bdb

11 mies.
Siostry

Bdb

11 mies.
W lesie

Dobre

11 mies.
*****

Dzięki. Pozdrawiam :))

11 mies.
*****

Dzięki. Pozdrawiam :)))

11 mies.
W stronę zachodu...

za rezon (tylko niech nie galopuje w stronę zachodzącego słońca ;) )

11 mies.
Szyb

W ładnym swietle złotej godziny :)

11 mies.
*

podoba się ;)

11 mies.
Obrazki miejskie

Ciekawe B&W :)

11 mies.
Ręka Pustyni

Surrealistyczna abstrakcja, świetne zdjęcie

11 mies.
Lublin

Dobre :)

11 mies.
Ręka Pustyni II

Pierwsze bardziej mi się podoba. Czerwone podświetlenie ożywiło zdjęcie. Oba ciekawe.

11 mies.
W paseczki biedroneczki...

Fajne

11 mies.
***

Plfoto pyta, co myślę. Więc: że nie było wiatru, bo bliskie kłosy (jęczmienie?) są ostre jak i odległe krzyże na cerkwi, więc otworek mały a czas był długi. Pod...

11 mies.
Lublin filmowy

Tak tak. Podoba się.

11 mies.
Kamieniec o poranku

bdb

11 mies.
W lesie

bdb

11 mies.
_DSC1253

++++++

11 mies.
Władysławowo

bdb

11 mies.
Okno

bdb

11 mies.
Żniwa

dobrze jest

11 mies.
Poznań jesienią

Czy lwy już zaryczały ?

11 mies.
wakacje

dziękuję :)

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

Dobre

11 mies.
Balonowo

A balon już odleciał...

11 mies.
.

Super

11 mies.
Kamieniec o poranku

Dobre

11 mies.
*****

Świetne

11 mies.