Ostatnie komentarze


Pięknie

11 mies.
...

Moi dziadkowie mieli taki sam.

11 mies.

Inspirujące

11 mies.
Parang.

Super

11 mies.

Góry otulone chmurami.

11 mies.
Canterbury.

Fajna perspektywa.

11 mies.
dh

Mega fajne

11 mies.
MSM

Podoba się

11 mies.
_DSC6656

Bardzo mi się podoba

11 mies.
Władysławowo

Klasyka w dobrym wykonaniu

11 mies.
.

bdb

11 mies.
dolls

Podba się bardzo. Kompozycja ++++ Pierwszy plan, drugi i trzeci+++ Wszystko tu jest. Dla mnie super.

11 mies.
Ręka Pustyni II

Świetne na tle tego nieba

11 mies.
terrariumist

Dobre, zabawne, z treścią

11 mies.
𓂃 ོ☼𓂃

Dobrze to wygląda w cz.b.

11 mies.
...

Dziękuję Wam pięknie:)

11 mies.
ze sobą na sam...

Podoba się bardzo:)

11 mies.
na granicy dnia i nocy...

Super:)

11 mies.
Ręka Pustyni II

Oba świetne!

11 mies.

Bardzo misie:)

11 mies.
Władysławowo

Ładnie:)

11 mies.
no i oberwał

Super:)

11 mies.
W lesie

Ładnie:)

11 mies.
POD GRZYBEM . . .

Bardzo fajne foto:)

11 mies.
W stronę zachodu...

Super:)

11 mies.
Ręka Pustyni

Robi wrażenie:)

11 mies.
Maszyna czasu..

Podoba się:)

11 mies.
W OCZEKIWANIU. . .

Bdb :)

11 mies.
Etna

Bdb:)

11 mies.
*

Pięknie:)

11 mies.
*****

Bardzo to ładne:)

11 mies.
pora polowania

+++

11 mies.
We mgle

+++

11 mies.
Władysławowo

+++

11 mies.
Kamieniec o poranku

Super:)

11 mies.
na granicy dnia i nocy...

WooW !!!

11 mies.
Linoskoczek

i tak sobie lecisz w puszce coca coli ;-0

11 mies.
.

Piękna praca... Bardzo misie:)

11 mies.
Przyjaciele

Bardzo misie:)

11 mies.
Znikolot

Dyrektor !! Od razu widać ;-)

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

Bardzo misie:)

11 mies.
...

Podoba się bardzo:)

11 mies.
Namib-Naukluft

Fajne:)

11 mies.
W Janosikowych Dierach

Ładnie:)

11 mies.
Lublin

Fajne:)

11 mies.
***

Fajne:)

11 mies.
...

Bardzo misie:)

11 mies.
.

.... niewyczerpane pokłady wyobraźni - BDB

11 mies.
*

DOBRE

11 mies.
W stronę zachodu...

+++

11 mies.