Ostatnie komentarze


dobrze uchwycona ekspresyjna scenka !!!

11 mies.
windows...

lubię +++

11 mies.
no to poczytamy...

+++

11 mies.
Bambi

o tak, bardzo jest dobre !!!

11 mies.
***

znakomite +++

11 mies.
Kingfisher

coś pięknego, to powinno być ZD !!!

11 mies.
Salar de Uyuni

MEGA !!!

11 mies.
Trójkąty

dobre bardzo +++

11 mies.
...

BDB 👍

11 mies.

bardzo dobry kadr / akt mz 👍

11 mies.
Agnieszka Chylińska

świetna fotografia !!!

11 mies.
the smell of summer.....

klasa 👍

11 mies.
...

bdb, +++

11 mies.
The Hanging Cloud

@Piotr Adamski, @papajedi, @blurred_and_white, @markus, @marpie, @sentenza, @Grzegorz Pawlak, @a_Pole: Dziękuję Wam wszystkim za motywujące komentarze. :)

lubię bardzo +++

11 mies.
...

+++, mega kontrast +++

11 mies.
loty

bardzo +++

11 mies.

dołączam do pochwał 👍

11 mies.
Niebiańska kapliczka.

bardzo ładna fotografia !!!

11 mies.
....

za Greenhorn !!!

11 mies.

mega kadr, dla mnie Super !!!

11 mies.
*****

porządny portret 👍

11 mies.
Sandwich Harbour

+++

11 mies.
na tarasie

bdb +++

11 mies.
Brama Żuraw

KLASA !!!, to się nazywa cierpliwość :)

11 mies.
...

BDB I za Greenhorn :)

11 mies.
Poszukiwanie

lubię bardzo takie +++

11 mies.
Silesia landscape

w bardzo dobrze dobranej tonacji !!!

11 mies.

znakomity akt 👍

11 mies.

bardzo dobry wyważony kadr w dobrym świetle i szarościach, gratuluję DNO!!!

11 mies.
...

bardzo fajne, +++

11 mies.
*

znakomita robota !!!

11 mies.

mega dobre !!!

11 mies.

wczoraj poczyniłem foto w tym miejscu, nie takie fajne, ale wrzucę niedługo, +++

11 mies.
Obrazek z codziennego życia

znakomita praca !!!

11 mies.
LU

świetne, !!!

11 mies.
Leopard — cień sawanny

znakomity portret !!!

11 mies.
Afrykańskie opowieści - Królowe Tarangire ...

przewodnicy , bdb !!!

11 mies.
Danuta 83

doskonały portret !!!

11 mies.

superos, gratuluję ZD 👍

11 mies.
Przystań rybacka

piękny klasym bałtycki !!!

11 mies.
.

BDb !!!

11 mies.
Macau

fajne bardzo, kolory +++

11 mies.
Street

świetne mocno kontrastowe foto 👍

11 mies.
sporty wodne

za Greenhorn !!! gratuluję DNO !!!

11 mies.
po zachodzie słońca

bardzo przyjemne w odbiorze !!!

11 mies.
w muzeum

podoba mi się ten kadr, +++

11 mies.
Angelika i Kuba

Zapach auto reklamy.

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

Dobre bardzo

11 mies.
Rzeka Kurówka

Dla mnie super :)