Ostatnie komentarze


dolls

fajne

11 mies.
ŚWIĘTY SPOKÓJ

+++

11 mies.
terrariumist

+++

11 mies.
ze sobą na sam...

+++

11 mies.
Lublin - nie takie mroczne zakamarki

też

11 mies.
na granicy dnia i nocy...

bardzo

11 mies.
W paseczki biedroneczki...

+++

11 mies.
Władysławowo

+++

11 mies.
Etna

+++

11 mies.
Afrykańskie opowieści - młodzieńcze igraszki

jest dynamika

11 mies.
Czarny staw

ładnie

11 mies.
na granicy dnia i nocy...

lux

11 mies.
Ręka Pustyni II

lux!

11 mies.
Władysławowo

klimatyczne foto

11 mies.
W stronę zachodu...

dobre

11 mies.
Ręka Pustyni

fajne

11 mies.
Etna

udane

11 mies.
Afrykańskie opowieści -  na Sawannie

dobrze jest

11 mies.
Szyb górniczy

Dobre

11 mies.
Smreki i Tatry

Dobre

11 mies.
Balonowo

O jest i balon...

11 mies.
*****

Piękne

11 mies.
...

+++

11 mies.
ŚWIĘTY SPOKÓJ

+++

11 mies.
the scent of summer....

Super

11 mies.
ŚWIĘTY SPOKÓJ

Fajne

11 mies.
the scent of summer....

Kompozycja, światło, klimacik... cudnie

11 mies.
bw

bdb

.

Dziekuje bardzo za komentarze, oceny i DNO :)

11 mies.
POD GRZYBEM . . .

Ciekawy kadr :)

11 mies.
Phantom Runners

Swietne światło, super b/w

11 mies.
Na Rogu... 4

++++

11 mies.
...ciche krzeseł rozmowy...

+++

11 mies.
Lustrzany las

Świetnie wykorzystane odbicie

11 mies.
W OCZEKIWANIU. . .

AntP: może ona święta jest :)

11 mies.
ŚWIĘTY SPOKÓJ

PE proszę :)

11 mies.
Balety 2

Super kontynuacja tej opowieści o baletowej szkole. Dziewczynka z prawej robi fotę!!!

11 mies.
**

Dziękuję :)

11 mies.
The Lost Morning

Daję tradycyjne plusy dodatnie.

11 mies.
.

bdb

Kamieniec o poranku

bdb

Sylwia

a pomarudzę troszeczkę :). Generalnie foto bdb ale aparat ciut niżej i wtedy i odbicie by było całe i pozbylibyśmy się niepotrzebnej linii drzew

#

Bdb!

11 mies.
dolls

bdb

The Lost Morning

bdb

.

Super

11 mies.
Wenecja

Bdb

11 mies.
Władysławowo

Ładne

11 mies.
W paseczki biedroneczki...

Jak polaroid

11 mies.
Wzloty

A myślałam że Namibia;)

11 mies.