Ostatnie komentarze


GV1

bardzo ładna kompozycja 👍

11 mies.
W lesie byłem

fajne 👍

11 mies.
rejs o zachodzie

bardzo ładny kadr

11 mies.

rownież lubię !!!

11 mies.
W mroku

podoba się bardzo +++, gratuluję DNO

11 mies.
Tatry....

podoba mi się +++

11 mies.
...

bardzo ciekawe i zatem dobre !!!

11 mies.
The Lost Morning

Dobre. W swoim stylu

11 mies.

dobry portret 👍

11 mies.
Lato

ś∑ietny B&W !!!

11 mies.
Afrykańskie opowieści - Flamingi z Ngorongoro

koniecznie na PE !!!

11 mies.
Zachód Słońca nad kraterem

fajne bardzo +++

11 mies.
Szyb

za mariag36 !!!

11 mies.
GUZIOR

gicior foto 👍

11 mies.

zdecydowanie za AntP, podoba się bardzo +++

11 mies.
Lublin - ul. Dolna Panny Marii

dobra fotografia, B&W, kontrast +++

11 mies.
Portret

+++

11 mies.
KVBW

jak niżej !!!

11 mies.
...

za mariag36 👍

11 mies.
Ze snu pacyfisty

bardzo dobra praca !!!

11 mies.
pora polowania

+++

11 mies.
Uliczne portrety

u Biga bez zmian - wciąż bardzo dobre portrety 👍

11 mies.
Znikolot

bardzo się podoba !!!

11 mies.
dolls

Swietnie wypatrzone te lalki i LALE

11 mies.
**

mega dobre, dla mnie SUPER !!!

11 mies.

porządny akt 👍

11 mies.
Inni

lubię !!!

11 mies.
The Lost Morning

+++

11 mies.
𓂃 ོ☼𓂃

Bdb !!!

11 mies.

kadr i tonacja +++

11 mies.
Rzeka Kolorado

bdb !!!

11 mies.
Podróże - Włochy - Toskania

Nie wiem co Ty w Photoshop z tymi zdjeciami robisz, ale nie wierze,ze z matrycy C 550 tak fatalna jakosc techniczna owocuje.

11 mies.
...

dobre 👍

11 mies.
w Tatrach

za a_Pole !!!

11 mies.
lilaróż

fajowe bardzo !!!

11 mies.

inny zakątek tej pięknej posiadłości :), Bardzo dobre jest !!!

11 mies.

superanckie !!! oddaje klimat koncertu jak nic 👍

11 mies.
*****

za Greenhorn !!!

11 mies.
...

👍👍👍

11 mies.
Polny klasyk

jakoś mi się z Hiroszimą skojarzyło - dziś 80 rocznica, zdjęcie bardzo dobre !!!

11 mies.
DOGONIĘ CIĘ

+++

11 mies.
Wenecja

+++

11 mies.
Pająk techno.

bardzo fajne i tytuł !!!

11 mies.
Lublin- ul. 3 -go Maja

Bdb !!!

11 mies.
Czarownica

Bdb z tytułem !!!

11 mies.
ta Godzina

+++

11 mies.
give me 5

to też dobre reporterskie !!!

11 mies.
17

za Greenhorn !!!

11 mies.
no control

fajne +++

11 mies.
Wyspa

piękne, klimatyczne !!!

11 mies.