Ostatnie komentarze


IMG_20250806_174314

Ladny obrazek,ale juz mniej ladny rozszczep tonow ("skokowo") na niebie ;) Inne przeszkadzajki zamierzone?

11 mies.
CHAPEAU BAS

fajne

11 mies.
Ręka Pustyni III

Łapka w górę

11 mies.
Wenecja

W ładnym kolorze ona ta Wenecja

11 mies.
Ręka Pustyni III

Bdb

11 mies.
CHAPEAU BAS

Fajne bardzo:)

11 mies.
Ręka Pustyni III

Niesamowite jest:)

11 mies.
Słoneczniki

Piękne foto:)

11 mies.
Nurogęś

Ładnie:)

11 mies.
IMG_20250806_120701

Fajne:)

11 mies.
DOGONIĘ CIĘ

Albo i nie;D fajne:)

11 mies.
Islandzki pejzaż

Pięknie jest:)

11 mies.
Trzy szczyty

Ładne bardzo:)

11 mies.
*****

Ładne:)

11 mies.
Szyb górniczy

Dobre:)

11 mies.
...

Za Rezon:)

11 mies.
Zaplątanie

Ładnie:)

11 mies.
the scent of summer....

Pięknie pokazane:)

11 mies.
ŚWIĘTY SPOKÓJ

Podoba się:)

11 mies.
Powroty

Fajne bardzo:)

11 mies.
Lublin - nie takie mroczne zakamarki

I ja :)

11 mies.
The Lost Morning

Bardzo:)

11 mies.
Wenecja

Lubię:)

11 mies.
_DSC1253

++++++

11 mies.
Czarny staw

BARDZO FAJNIE.

11 mies.
the scent of summer....

PRZEPIĘKNIE

11 mies.
Zaplątanie

ŚWIETNE

11 mies.
IMG_20250806_110858

Fajne zdjęcie.

11 mies.
CHAPEAU BAS

G OO D

11 mies.
the scent of summer....

O tak !

11 mies.
Islandzki pejzaż

Nie było mnie tam , może kiedyś?.Podoba się

11 mies.
CHAPEAU BAS

PE proszę :)

11 mies.
szczypior

ŁADNIE

11 mies.
Słoneczniki

PODOBA SIĘ

11 mies.
Nurogęś

Ładnie pozują. Polecam PE

11 mies.
Islandzki pejzaż

PIĘKNE ŚWIATŁO

11 mies.
Trzy szczyty

Bdb

11 mies.
Słoneczniki

pięknie

11 mies.
DOGONIĘ CIĘ

fajne;)

11 mies.
Trzy szczyty

+++

11 mies.
IMG_20250806_110858

dobry kadr

11 mies.
IMG_20250806_110858

Fajne

11 mies.
Polny klasyk

Piotr-M dziękuję, a zaskakujące skojarzenie 😉

11 mies.
*

Świetna interpretacja! Witamy wśród otworkowców!

11 mies.
the scent of summer....

Piękności 😍

11 mies.
,

Świetnie wpasowany

11 mies.
Islandzki pejzaż

dobre

11 mies.
IMG_20250806_120701

ciekawe

11 mies.
deszczowa piosenka

świetnie złapane !!!

11 mies.
Miriam I

zgadzam się z Bigiem 👍

11 mies.