Ostatnie komentarze


Żołna i ważka 2

Bdb.

...

Świetna kompozycja. Bardzo mi si´podoba.

Wenecja

Podoba się:)

11 mies.
Żołna i ważka 2

Fajna scenka:)

11 mies.
Żołna i ważka

Bdb:)

11 mies.
...

Dobre:)

11 mies.
Wakacje

Podoba się:)

11 mies.
...

Świetna praca!

11 mies.
Rusinowa Polana

Pięknie:)

11 mies.
Krowa z dzwonkiem

Fajne:)

11 mies.
W lesie byłem

Lubię bardzo:)

11 mies.
.

Zatrzymało mnie:)

11 mies.

I ja także:)

11 mies.
W mroku

Dobre:)

11 mies.
...

Bardzo misie:)

11 mies.
słoń w zoo_

Chyba chce uciec;)

11 mies.

Podoba się:)

11 mies.
Lato

Bardzo:)

11 mies.
Św.K

Podoba się:)

11 mies.
1754130758987

Też mam słabość do ramek ;D

11 mies.
Szyb

Ładne światło:)

11 mies.

Piękne... Gratki:)

11 mies.
GUZIOR

Bdb :)

11 mies.

Fajowe:)

11 mies.
Portret

Piękny:)

11 mies.
Orzesznica

Urocze bardzo:)

11 mies.
Przed- widoki

Pięknie:)

11 mies.
...

Dziękuję pięknie:) AntP... myślałem że są ostre...:(... dysponuję tylko małym ekranem w tej chwili... dziękuję za uwagę:)

11 mies.
Żołna i ważka

+++++ Żołna gustuje w ważkach ale nie gardzi też pszczołami.

11 mies.
Rusinowa Polana

Piękne. B.korzystne światło ze Wschodu.

11 mies.
Wakacje

Z odbiciem, nie z cieniem :)

11 mies.
Wakacje

Fajne, ale gdyby tak w 16:9 samą dziewczynę z cieniem, bez tej tamy?

11 mies.
...

Całkiem ładny obrazek. Dobrze wypatrzone

11 mies.
chleba bez igrzysk

Podoba się

11 mies.
Wakacje

Dobre BW nie jest złe.

11 mies.
czas nie czeka

dziękuję Dzemski, dobra uwaga zobaczę co z tego wyjdzie ;)

Lato

Światłocień w głównej roli

11 mies.
...

Dobre, hipnotyzujące spojrzenie

11 mies.
Grzybki

Jak nocne lampki, tylko się na mchu obok położyć 😁

11 mies.
czas nie czeka

Jesień życia.

11 mies.
...

Klimat i tonacja na duży +

11 mies.
Wakacje

Świetny pomysł i realizacja. Brawo!!!

11 mies.
deszczowa piosenka

super

11 mies.
Rusinowa Polana

piękny landszaft

11 mies.
Grzybki

ładne zdjęcie

11 mies.
czas nie czeka

dobry kadr, może uwypukliłbym postać korzystając z filtrów barwnych podczas konwersji do BW

11 mies.
...

ładnie, mam podobne sprzed 18 lat, jeszcze z negatywu

11 mies.
Dzień jak codzień

Nie mam pojęcia.

11 mies.
Afrykańskie opowieści - Flamingi z Ngorongoro

Na PE bdb..

11 mies.
Brzeginia

Cera modelki wyglada dziwnie mz..

11 mies.