Ostatnie komentarze


𓂃 ོ☼𓂃

Bdb

11 mies.
dymówki

nie żebym się czepiał, ale ja się zastanawiam na definicją "edycja kreatywna", bo swego czasu pewna osoba poinformowała mnie, że edycja kreatywna nie jest dla w...

11 mies.
Orzesznica

Fajne

11 mies.
Spojrzenie niespełnione.

dobre

Znikolot

sympatycznie

dymówki

Bardzo dobre

11 mies.
Lato

ciekawa gra czerni i bieli

Lato

Bardzo fajne

11 mies.

@ a_Pole - dzięki za podpowiedź.

11 mies.
...

dobre

.

Wenecja zawsze fotogeniczna

Macau

fajne kolory

…

super kadr

***

plus ++

Poranek na wsi

fajna przyczepa :))

Stańczyki #2

ładnie

Afrykańskie opowieści - Flamingi z Ngorongoro

fajne miejsce

**

BDB

11 mies.
Ze snu pacyfisty

Fajne

11 mies.
1754159362441

Pozazdrościć widoku.

11 mies.
dymówki

Fajnie uchwycone i fajnie zrobione.

11 mies.
Orzesznica

Jakież to sympatyczne.

11 mies.
Lublin - ul. Dolna Panny Marii

Podoba mi się ale ten drut w górze kadru mnie rozprasza. Usunięcie tego to przecież nie problem.

11 mies.
Szyb

To dziwne temat mi się nie podoba a zdjęcie się podoba. To jest sztuka tak zmanipulować odbiorcę.

11 mies.
1754130758987

To mi się podoba przestrzeń i droga. Przejechać Amerykę samochodem. To jest marzenie.

11 mies.
Św.K

FAJNĄ TECHNIKĄ ZROBIONE.

11 mies.
Zachód Słońca nad kraterem

ŁADNIE

11 mies.
Afrykańskie opowieści - Flamingi z Ngorongoro

DOBRE PE!

11 mies.
Lato

DOBRZE SIĘ TE PLAMY KOMPONUJĄ. FAJNE ZDJĘCIE.

11 mies.
Znikolot

Bdb

11 mies.
...

Dobre :)

11 mies.
Afrykańskie opowieści - Hipnotyzer

Dziękuję z komentarze i ocenę @ papajedi & Greenhorn dobrze, że chociaż grzywka się podoba ;) @Big Don Ovich - taki jakiś przyczajony był ;)

11 mies.

fajnie wygląda

11 mies.
Lublin - ul. Dolna Panny Marii

+++

11 mies.
Portret

+++

11 mies.
Przed- widoki

lepiej:)

11 mies.
dymówki

+++

11 mies.
Przed- widoki

+++

11 mies.
...

fajne:)

11 mies.
Afrykańskie opowieści - Królowe Tarangire ...

Dziękuję za zainteresowanie komentarze i ocenę

11 mies.
Afrykański Chilloucik

Dziękuję za zainteresowanie, komentarze i opinie

11 mies.
Pocztówka z Japonii - Zamek w Osace

Dziękuję za komentarz i opinie

11 mies.

saksofon sopranowy

11 mies.
I co dalej za zakrętem?

Dziękuję za komentarze i opinie @silhouette - tak to split toning - delikatnie w kierunku niebieskiego @fotowojtek - mam też czarnobiałą wersję ale mi jakoś b...

11 mies.
Ze snu pacyfisty

fajne:)

11 mies.

Podoba się

11 mies.
pora polowania

pięknie pokazana

11 mies.
Etna

Pięknie

11 mies.
Laguna Piedras Rojas

Krzywy horyzont. Żartowałem jak zwykle zdjęcie zachwyca. Proszę o jeszcze.

11 mies.
**

Dziękuję :)

11 mies.