Dobre
Dobre jest
Gałązka z niebieskimi kwiatkami ożywiła kadr czyniąc go MZ wesołym i radosnym :)
Gratulacje, liski góra:)
Bardzo się podoba
Światłocień to Twój znak firmowy. Potrafisz zbudować dzięki jego użyciu ciekawy klimat, nastrój. I tak jest też tym razem. Bardzo fajny uliczny kadr, a te cien...
Dziękuję Piotrze!
+++++
gratuluję
Yeah!!! Niezła rozgrzewka...
Pięknie
Bdb
BDB
Ciekawe
Wymowne
Fajne
Dziękuję wszystkim za miłe komentarze
Dziękuję za miłe komentarze i DNO
Bardzo fajne
Fajny
Dziękuję.
Fajny klimat.
Super z tym cieniem. Wygląda jakby robił stójkę na przednich łapach.
Dobre.
Pięknie.
Ładnie.
Fajne.
Fajna kolorystyka tego zdjęcia. Dobry kadr.
Bardzo dobry portret w ładnej tonacji.
Tak Marku, zgadza się:)
I na ładnej roślinie siedzi (żmijowiec). :)
Zacne. Aż mię natchnąłeś i chyba wezmę budę i 200mm bo czas w przyrodzie megaciekawy.
Ludzie komiksy i ich relax :D Fajne.
Dziękuję za komentarze i za wyróżnienie.
bdb
intrygujące
świetny moment
dzięki :)
dziękuję bardzo wszystkim :)
bardzo Wam dziękuję :)
fajna seria
j.n. przyjemnie kolorami
Fajowe heheh. Pozdrów Anuleczkę :)
Dobre
Dobre jest
Gałązka z niebieskimi kwiatkami ożywiła kadr czyniąc go MZ wesołym i radosnym :)
Gratulacje, liski góra:)
Dobre
Bardzo się podoba
Światłocień to Twój znak firmowy. Potrafisz zbudować dzięki jego użyciu ciekawy klimat, nastrój. I tak jest też tym razem. Bardzo fajny uliczny kadr, a te cien...
Dziękuję Piotrze!
+++++
gratuluję
Yeah!!! Niezła rozgrzewka...
Pięknie
Bdb
BDB
Ciekawe
Dobre
Dobre
Wymowne
Ciekawe
Fajne
Dziękuję wszystkim za miłe komentarze
Dziękuję za miłe komentarze i DNO
Bardzo fajne
Fajny
Dziękuję.
Dziękuję.
Fajny klimat.
Super z tym cieniem. Wygląda jakby robił stójkę na przednich łapach.
Dobre.
Pięknie.
Ładnie.
Fajne.
Fajna kolorystyka tego zdjęcia. Dobry kadr.
Bardzo dobry portret w ładnej tonacji.
Dziękuję.
Dziękuję.
Tak Marku, zgadza się:)
I na ładnej roślinie siedzi (żmijowiec). :)
Zacne. Aż mię natchnąłeś i chyba wezmę budę i 200mm bo czas w przyrodzie megaciekawy.
Ludzie komiksy i ich relax :D Fajne.
Dziękuję za komentarze i za wyróżnienie.
bdb
intrygujące
świetny moment
dzięki :)
dziękuję bardzo wszystkim :)
bardzo Wam dziękuję :)
fajna seria
j.n. przyjemnie kolorami
Fajowe heheh. Pozdrów Anuleczkę :)