Ostatnie komentarze


w drodze

Ciekawe miejsce

2 mies.
Na straży

Bajeczne są te rozmycia.

2 mies.
Ale Draka

Bardzo interesujące. Zaskakująca scenka, fajne światło no i kolory super. Sztuka teatralna zamieniona na sztukę fotografii :-)

2 mies.
NEED FOR SPEED

Pewna ręka. Perfekt panning.

2 mies.
artefakty z przeszłości

@maro... i do tego granatowy fartuszek z białym kołnierzykiem..

2 mies.
WWA

Bardzo dobre

2 mies.
artefakty z przeszłości

Kleksy w zeszycie i atrament na rękach i twarzy.

2 mies.
łapać światło...

Podoba się.

2 mies.
Yin Yang

Bardzo ciekawa historia. Podoba się.

2 mies.
...

autopromocja https://plfoto.com/zdjecie/2780601/czlowiek-na-gorze?from=autor/seken

2 mies.
artefakty z przeszłości

Super:)

artefakty z przeszłości

@aston Martin... i ściągawki z geometrii do kompletu

2 mies.
JESIEŃ

Elegancko

PORANEK

Fajne

artefakty z przeszłości

Jak za dawnych lat:)

Joggers

klasa, znakomita fotografia - dla mnie SUPER !!!

2 mies.
W cieniu drzew. W chłodzie fontanny

bardzo się podoba, świetny B&W i kontrast 👏👍

2 mies.
Sparks Street Późnym Popołudniem

stanowczo za rezon 👍 gratulacje DNO 👏👏👏

2 mies.
GRUNT TO RODZINA

piękny rodzinny portret , gratulacje ZD 👏👏👏

2 mies.
NEED FOR SPEED

za Big DOn'em 👍

2 mies.
Miejskie Historie

Fajna jest ta seria z Mauritiusa.

Miejskie Historie

Tak też jest dobrze, a może i lepiej.

...

Bdb.

Ślady Podróżnych

Świetna fotografia. Wszystko tu pięknie zagrało.

lasso

Jest akcja. Bdb.

... w co się bawić?

Dobre jest. Szczególnie na PE.

NEED FOR SPEED

Fajny, kreatywny panning.

WWA

Bdb.

...

Świetny kadr i kolorystyka.

Modraszki

Fajne

2 mies.
NEED FOR SPEED

Bardzo fajne

2 mies.
WWA

Fajnie pokazane...

Maczek

Dziękuję :)

2 mies.
Brzegiem Bałtyku

Jest klimat

2 mies.
NEED FOR SPEED

fajne

2 mies.
NEED FOR SPEED

PE proszę :)

2 mies.
Brzegiem Bałtyku

Znakomite

Ślizgun nieparek

+++

W podrywie

Taki podryw to ja rozumiem :)

2 mies.
Modraszki

Ładnie w kadrze, chociaż cyfrowy szum nie robi tu dobrej roboty. Umiesz się bawić kolorami. Myślę, że jakaś lustrzanka i obiektyw M42 pozwoliłyby bardziej puści...

2 mies.

@rtur, jeszcze raz dzieki!

lasso

Dużo i szybko się tu dzieje. Ładnie zamrożone w kadrze.

2 mies.
Ślady Podróżnych

Ciekawy punkt widzenia

2 mies.
Proste równoległe

Fajna geometria i światło rozproszone na dalszym planie

2 mies.
V E N I C E

Malarsko bardzo

2 mies.
A może piwko?

Lubię takie kadry z życia wzięte

2 mies.
Aneta

Ciekawa, niebanalna postać i kolejny udany portret

2 mies.
WWA

Bardzo dobra fotografia, robi wrażenie to wnętrze.

2 mies.

tak,od zawsze Canon,mają dobrą opinię wszytko online-trzeba wysłać problem,jest wycena i decydujesz yes or not i tyle,sam zaraz wysyłam 24-105 problem z przysło...

2 mies.
xx

Dzięki za poradę... będę namiętnie spacjować :)