Ostatnie komentarze


łapać światło...

Jest co podziwiać

2 mies.
O poranku ...

Same plusy dodatnie

2 mies.
NEED FOR SPEED

dla mnie super obiekt główny to jedynie pretekst dla pokazania arcyciekawego tła!

2 mies.
MI-II

Ładna klisza.

2 mies.
artefakty z przeszłości

@cornus... ale tak było w szkole, ten szkolny miał czarny kolor

2 mies.
artefakty z przeszłości

A inkaust był w buteleczkach zatopionych w otworach na blacie ławeczek;)

2 mies.
#002

przenoszą akta do chmury... bdb

2 mies.
...

fajne bardzo

2 mies.
Bieg po zdrowie

Nie ma problemu. Wystarczy zapukać :-)))

2 mies.
for one smile

bdb

2 mies.
Bieg po zdrowie

brakuje jakiejś ładnej pielęgniarki... ;)

2 mies.
B A R C E L O N A

pomyślałem to co papa... ;) bdb

2 mies.
Pow wow

dzięki za info :)

2 mies.
Gniezno

ciekawie...

2 mies.
Pow wow

@ Greenhorn Cree

2 mies.
SPOTKANIE W TIENSZANIE

też za marpie

2 mies.
artefakty z przeszłości

@cornus... Do strugaczki wkładam żyletki, jakie udało się podebrać tacie

2 mies.
FANTA

+++!

2 mies.
artefakty z przeszłości

@tacyt... pamiętam czasy, gdy wiele zdobywało się na stadionie

2 mies.
Portret

+++!

2 mies.
Santa Lucia

bdb!

2 mies.
chowanego

o dwóch takich... ;)

2 mies.
LU

+++!

2 mies.
#001

mega...!

2 mies.
A może piwko?

Fajna fotka.

2 mies.
Barwy jesieni....7

Lux...

artefakty z przeszłości

Cdn. Ja dzisiaj widzę takie stoiska i mogę sobie wybrać co chcę. Więc nie rozmażajcie się za tamtymi realiami bo byśmy się nieźle zdziwili gdyby wróciły.

2 mies.
Pow wow

jakie to plemię? bardzo fajne

2 mies.
Zimowy motylek ;)

Bardzo...

artefakty z przeszłości

Tu akurat nie masz racji. Do temperówek bardziej nadawały się RawyLux. POLSILVERY były za miękkie :-)))

2 mies.
O poranku ...

Bajeczne

2 mies.
Lublin - ulica Rynek

świetny kadr!

2 mies.
....

Piękne malarskie

Fryzurka

indywidualista... ;)

2 mies.
artefakty z przeszłości

Koleżanko @venge. Pamiętam taki fakt. Znajomy był w Niemczech. Po powrocie opisuje wrażenia. Mówi coś takiego: i wyobraźcie sobie. W tym sklepie stoisko z seram...

2 mies.
Siwa

świetne...!

2 mies.
Czajka"błotna" :)

Śliczna jest

2 mies.
na lotnisku

bdb

2 mies.
Impresja

ciekawie bardzo...

2 mies.
O poranku ...

plusy i plusy

2 mies.
pingwin chyba...

:)))

2 mies.
O poranku ...

Pięknie jest

2 mies.
 powiedz mi to prosto w twarz

Że portret ok? Mówię.

2 mies.
Highlands

pięknie tam...

2 mies.
Pitts

Fajne bardzo

2 mies.
O poranku ...

Miodzio...

Konwalie

Ładnie

2 mies.
Na straży

Dzięki:)

Już niedługo, sałata i pomidorki:)

Pomidory wysadzone:)

pingwin chyba...

będę pamiętał... ;)

2 mies.