Cdn. Ja dzisiaj widzę takie stoiska i mogę sobie wybrać co chcę. Więc nie rozmażajcie się za tamtymi realiami bo byśmy się nieźle zdziwili gdyby wróciły.
Koleżanko @venge. Pamiętam taki fakt. Znajomy był w Niemczech. Po powrocie opisuje wrażenia. Mówi coś takiego: i wyobraźcie sobie. W tym sklepie stoisko z seram...
Jest co podziwiać
Same plusy dodatnie
dla mnie super obiekt główny to jedynie pretekst dla pokazania arcyciekawego tła!
Ładna klisza.
@cornus... ale tak było w szkole, ten szkolny miał czarny kolor
A inkaust był w buteleczkach zatopionych w otworach na blacie ławeczek;)
przenoszą akta do chmury... bdb
fajne bardzo
Nie ma problemu. Wystarczy zapukać :-)))
bdb
brakuje jakiejś ładnej pielęgniarki... ;)
pomyślałem to co papa... ;) bdb
dzięki za info :)
ciekawie...
@ Greenhorn Cree
też za marpie
@cornus... Do strugaczki wkładam żyletki, jakie udało się podebrać tacie
+++!
@tacyt... pamiętam czasy, gdy wiele zdobywało się na stadionie
+++!
bdb!
o dwóch takich... ;)
+++!
mega...!
Fajna fotka.
Lux...
Cdn. Ja dzisiaj widzę takie stoiska i mogę sobie wybrać co chcę. Więc nie rozmażajcie się za tamtymi realiami bo byśmy się nieźle zdziwili gdyby wróciły.
jakie to plemię? bardzo fajne
Bardzo...
Tu akurat nie masz racji. Do temperówek bardziej nadawały się RawyLux. POLSILVERY były za miękkie :-)))
Bajeczne
świetny kadr!
Piękne malarskie
indywidualista... ;)
Koleżanko @venge. Pamiętam taki fakt. Znajomy był w Niemczech. Po powrocie opisuje wrażenia. Mówi coś takiego: i wyobraźcie sobie. W tym sklepie stoisko z seram...
świetne...!
Śliczna jest
bdb
ciekawie bardzo...
plusy i plusy
:)))
Pięknie jest
Że portret ok? Mówię.
pięknie tam...
Fajne bardzo
Miodzio...
Ładnie
Dzięki:)
Pomidory wysadzone:)
będę pamiętał... ;)