Ostatnie komentarze


Do niebios

świetne...!

2 mies.

+++!

2 mies.
.

bdb!

2 mies.
***

piękna...

2 mies.
Młodzież za płotem

bardzo...

2 mies.
Monika

bdb!

2 mies.
Opactwo w Tyńcu trochę inaczej

fajny kadr... :)

2 mies.
Panorama bieszczadzka

bdb

2 mies.
Chwile

+++!

2 mies.

eee... Super!

2 mies.
O poranku

wow

2 mies.
Belchatow

świetne...! gratuluję zasłużonego ZD

2 mies.
Elektrociepłownia

bardzo dobrze pokazane...

2 mies.
...

jak markus ;)

2 mies.
TOGETHER

bdb

2 mies.
PCHLI TARG

+++!

2 mies.
Brzegiem Bałtyku

za BDO

2 mies.
WWA

nie wiem co to jest ale dobre

2 mies.
Droga do raju

pięknie jest...

2 mies.
Bez celu...

mnie się podoba

2 mies.
Kolacja

pyszności... ;)

2 mies.
Latarnia w Ludington

i ja za Gosią

2 mies.
Strážovické mirabelky 02.05.2026

bdb

2 mies.
CZEKAJĄC NA LEPSZE DNI

+++!

2 mies.
Matka jest tylko jedna

coś ją chyba oblazło... ;)

2 mies.
O czym ty do mnie rozmawiasz...

fajna antropomorfizacja z tym tytułem... ;)

2 mies.
Sen nocy letniej

ładne

2 mies.
Lampy

+++

2 mies.
Królik w klatce

Podoba się

2 mies.
Do taktu rumby

pięknie pokazane...

2 mies.
.

+++! (podoba mi się z tą krzywością)

2 mies.
...

kopciuszek? :)

2 mies.
Wiewiórka

bdb!

2 mies.
cisza...

Poprostu bajeczne! Zachwycona jestem!

już niedługo

za rezon'em

2 mies.

dziękuję bardzo :)

2 mies.
...

ładne

2 mies.
Some Mornings...

podoba się

2 mies.
zapomniana droga..

Przepiękne! Wiadomo Małopolska !!!

Gdy dzień się budził ...

BDB, gratulacje

2 mies.
**

Podoba się dla mnie

2 mies.
...

BDB

2 mies.
.

wizyta w oceanarium +++

2 mies.
-

Dzięki!!

2 mies.
ŚCIŚNIĘTY

+++++

2 mies.
Wiewiórka

bdb

2 mies.

bdb

2 mies.
Połączeni

bdb

2 mies.

że mi to umknęło,niewybaczalne,extra jest!

2 mies.
 Między spokojem nocy a gwałtownością świtu

Dziękuję. :)

2 mies.