Ostatnie komentarze


O TEJO

Bdb.

2 mies.
...

Podoba się bardzo

2 mies.
...

Extra

2 mies.
Nufenenpass

Pięknie na PE

2 mies.
Nufenenpass

Super

2 mies.
Wiosna w Chinach

Typowy chiński miejski klimacik

2 mies.
Przyczajony

Extra

2 mies.
LU

Za rezon :)

2 mies.
...

BDB.

2 mies.
PANAMA CITY

Fajowe

2 mies.
Nufenenpass

Moc przyrody.

2 mies.
Kolacja w powietrzu

Bardzo fajna scenka...acz makro szkoda ;(

2 mies.
...

Dobre

2 mies.
Lublin - ulica Jezuicka

Bdb

2 mies.
...

Klimatyczny obrazek

Wiosna w Chinach

Ciekawa.

2 mies.
Tunelowe B&W

Extra na PE :)

2 mies.
za rogi

Bdb

2 mies.
Trzy życia, jeden kurs

Bdb

2 mies.
Ukryty w krzaczkach

Piękny

2 mies.
zachodzi

Bdb

2 mies.
Chwile

:-)

2 mies.

Strach się bać. +++++ ;)

2 mies.
Kolacja w powietrzu

Komentarze takie jakby wam dziewczyna nigdy czegoś do zjedzenia nie podrzuciła.

2 mies.
talizman

Oooo, a ja nie mam frontem. Mówili mi, żeby nie frontem bo wtedy kasiorka ucieka. Nie ma mnie teraz w domu ale jak wrócę natychmiast to naprawię :)

2 mies.
IKONY MOTORYZACJI

Piękny i bestia!!!

2 mies.
A kto mi zjada marakuje z ogrodu?

Trzeba było strzelić nie Canonem a Browningiem.

2 mies.
z konwaliami

bardzo uspokajająca seria,oglądam z przyjemnością

2 mies.
..

ale czyste i proste.

2 mies.
talizman

Obraz powinien wisieć frontem do okna, to ważne!!!

2 mies.
PORANEK

w kolorze bardziej mi się podoba

2 mies.
SUWALSZCZYZNA

pięknie

2 mies.
suwalszczyzna

mgła dodaje uroku

2 mies.
Nufenenpass

Pięknie

2 mies.
Mama

Piękny Jej portret.

2 mies.
talizman

Nie wierzę w przesądy ale obraz Żyda mam i ... nic. Może obraz jest za mały :)

2 mies.
For all moms...

Miło się zatrzymać

2 mies.
Wrota puszczy.

Znam...

Wiosennie

Ładnie

2 mies.
skrawki natury...

Miło popatrzeć

2 mies.
Schodząc z połoniny

Ładnie

2 mies.
Nostalgia

Ciekawe

2 mies.
1000103516

Ładnie

2 mies.
..

Ciekawe

2 mies.
Po sąsiedzku

Bardzo

2 mies.
O poranku ...

same ++++++

2 mies.
Po prostu zimek

Fajne

2 mies.
zachodzi

Piękna klasyka

2 mies.
Ala ma kota

Nie sądziłem, że takie skromne zdjęcie wywoła tyle emocji. Dziękuję wszystkim:)

2 mies.
Mama

Widać podobieństwo 🙂 Szczególnie po oczach i nosie. najlepszego :)

2 mies.