Ostatnie komentarze


Tunelowe B&W

Ekstra

2 mies.
Kolacja w powietrzu

Super

2 mies.
strefa >cichego< transportu

Fajne

2 mies.
Nufenenpass

Świetne

2 mies.
Aneta

Dobry portret

2 mies.
...

BDB

2 mies.
Trzy życia, jeden kurs

Dobre

2 mies.
skrawki natury...

Przyjemne

2 mies.
dozorca

Super, mój wymarzony mszar

2 mies.
1000103516

Jest moc

2 mies.
Po prostu zimek

Bardzo fajne

2 mies.
zachodzi

Ładnie

2 mies.
Maska dla tego, co nieprzeniknione

Magia

2 mies.
...

Super

2 mies.
Morskie opowieści

Ładnie

2 mies.
Mama

Bardzo dobra mama

2 mies.
Latarnia Little Sable Point II

Dróżka ładnie wprowadza na drugi plan.

2 mies.
Morskie opowieści

Piękne te opowieści.

2 mies.
Tunelowe B&W

Bardzo dobra kompozycja. Big Don mistrz nad mistrzami.

2 mies.
For all moms...

Pięknie się rozżarzył.

zachodzi

Ładny zachód.

...

Znakomicie skadrowane.

LU

Dobry kadr ale myślę, że ja bym to pokazał w kwadracie odcinając dół. Płaszczyk fajnie się tu prezentuje z oknami na drugim planie.

...

Super portret.

Kalejdoskop miejski

Ciekawa architektura.

Mama

Piękna rodzinka. A mama jaka dumna.

Latarnia Little Sable Point II

Ładny kadr w pięknym świetle zachodzącego słońca.

Morskie opowieści

Ładne szarości.

Sonny

RIP Sonny.

LU

Dobre

2 mies.
Pomnik

Fajne

2 mies.
.

Ciekawe

2 mies.
kowbojka

Dobre

2 mies.
Wspinaczka

Ciekawe

2 mies.
Kolacja w powietrzu

Gratulacje

2 mies.
...

Podoba mi się

2 mies.
...

Dobre

2 mies.
For all moms...

Ładny

2 mies.
Nufenenpass

Gratulacje

2 mies.
mglistym rankiem...

Fajny klimat

2 mies.
skrawki natury...

Ładne

2 mies.
Brzegiem Bałtyku

Gratulacje

2 mies.
...

Ładnie wpasowane w świetlną przestrzeń

2 mies.
Mama

Cudna rodzinka :)

2 mies.
Trzy życia, jeden kurs

Proza zycia...

2 mies.
Po kwitnieniu

Extra kadr :)

2 mies.
A kto mi zjada marakuje z ogrodu?

I sie wydało, dobry kadr z humorem :)

2 mies.
...

Klimatyczny kadr :)

2 mies.
zachód

całkiem,całkiem tylko chyba za dużo góry zostało

2 mies.
Modraszki

@GosiaKoss @maro @AlicjaEl Serdecznie dziękuję Wszystkim za miłe słowa ! @rezon dziękuję, za uwagi też,bo to bardzo cenne dla mnie, może kiedyś pofantazju...