Ostatnie komentarze


Różowy kielich

Piekne i subtelne. Świetna tonacja i światło

4 tyg.
.

fajne

4 tyg.
ostatnia beczka

Jest moc. Świetny fot.

4 tyg.
Lublin - ulica Żmigród

Piękny widok. Piękna kompozycja.

4 tyg.
Habesza

+++++++++++

4 tyg.
O ZACHODZIE

Dzięki za skojarzenia :-)

4 tyg.
...

Mega!

4 tyg.
Habesza

Świetny portret!

4 tyg.
Cała czwórka

@Greenhorn - ja też. ;-)

Różowy kielich

Pięknie

4 tyg.
Rezerwacja stolików balkonowych

Ciekawe

4 tyg.
Habesza

Graty, bdb

4 tyg.
   .

Super

4 tyg.
Trzciniak zwyczajny

Bardzo fajny

4 tyg.
Ukłon

Bardzo ładne

4 tyg.
Serce Moraw

Super

4 tyg.
Niegroźnego w skutkach upadku historia 4

Świetne

4 tyg.
Samotne drzewo we mgle

Bardzo fajne

4 tyg.
...

Bardzo klimatyczne

4 tyg.
Jezioro Kalwa

Ładnie

4 tyg.
.

Bdb

4 tyg.
ostatnia beczka

Ekstra

4 tyg.
.

Fajne

4 tyg.
Odplyw wody przyplyw barw

Fajne

4 tyg.
Lublin - ulica Żmigród

Dobre

4 tyg.
Agent Smith

Ziemia rozstąpiła się przed agentem Kowalem.

4 tyg.
Lublin - ulica Żmigród

BDB

Odplyw wody przyplyw barw

BDB

Na wirażu

Nikt się nie wychyla

4 tyg.
Zapach Prowansji

obraz kojący spojrzenie

4 tyg.
Odplyw wody przyplyw barw

tęcza,światło,owce,dobre jest

4 tyg.
Wodospad po deszczu 2

zdania podzielone,mz ciut dłużej na czasie i byłby komplet

4 tyg.

po prostu zaczaruj BW i daj obejrzeć,po to tu jestem i na takie czekam:)

4 tyg.
Droga

dobiję Cię...KAPITALNE!!!

4 tyg.
odbicia..

@lennys nic tych rzeczy,można powiedzieć że nie sesja,raczej sytuacyjne

4 tyg.
.

Dobre.

.

Fajnie smuga światła rozbłysnęła na schodach.

ostatnia beczka

Super jest ta dynamiczna seria fotografii z rodeo.

Odplyw wody przyplyw barw

Ładnie.

Dobre.

.

Fajnie cienie się ułożyły. Trochę jak leżący na boku wóz drabiniasty. Myślę, że po odcięciu ciemnych boków to i w kwadracie też by dobrze wyglądało.

bardzo ladnie modelka wkomponowana w kadr

4 tyg.

@@rtur dziekuje

4 tyg.

@@rtur dziekuje , dzisiaj tez bym zrobil na bw

4 tyg.
odbicia..

dlugo sie zastanawialem skad ten brzuszek w cieniu ale tak to reka . swietnie uchwycone , nie chce wyjsc na seksiste ale tak jak by modelka cos sugerowala

4 tyg.
Anna

bardzo ladnie , sam mam kilka z tak ulozona reka i sie zastanawialem czy tak mozna , ale widze tu ze tak , szkoda ze ten drugi rozek sie nie ulozyl blizej glowy

4 tyg.
Droga

@@rtur bardzo dziekuje

4 tyg.

@@rtur tez mam wrazenie ze bw bylo by o wiele lepiej , ja mam zawsze problem z kolorem , sesja byla 8 lat temu na kliszy kodaka . odgrzebie i cos zrobie , jedna...

4 tyg.
Wodospad po deszczu 2

@Big Don Ovich bardzo dziekuje , myslalem aby czas wydluzyc choc o ulamek sekundy

4 tyg.
Wodospad po deszczu 2

@Arturo77 bardzo dziekuje

4 tyg.