dlugo sie zastanawialem skad ten brzuszek w cieniu ale tak to reka . swietnie uchwycone , nie chce wyjsc na seksiste ale tak jak by modelka cos sugerowala
bardzo ladnie , sam mam kilka z tak ulozona reka i sie zastanawialem czy tak mozna , ale widze tu ze tak , szkoda ze ten drugi rozek sie nie ulozyl blizej glowy
@@rtur tez mam wrazenie ze bw bylo by o wiele lepiej , ja mam zawsze problem z kolorem , sesja byla 8 lat temu na kliszy kodaka . odgrzebie i cos zrobie , jedna...
Piekne i subtelne. Świetna tonacja i światło
fajne
Jest moc. Świetny fot.
Piękny widok. Piękna kompozycja.
+++++++++++
Dzięki za skojarzenia :-)
Mega!
Świetny portret!
@Greenhorn - ja też. ;-)
Pięknie
Ciekawe
Graty, bdb
Super
Bardzo fajny
Bardzo ładne
Super
Świetne
Bardzo fajne
Bardzo klimatyczne
Ładnie
Bdb
Ekstra
Fajne
Fajne
Dobre
Ziemia rozstąpiła się przed agentem Kowalem.
BDB
BDB
Nikt się nie wychyla
obraz kojący spojrzenie
tęcza,światło,owce,dobre jest
zdania podzielone,mz ciut dłużej na czasie i byłby komplet
po prostu zaczaruj BW i daj obejrzeć,po to tu jestem i na takie czekam:)
dobiję Cię...KAPITALNE!!!
@lennys nic tych rzeczy,można powiedzieć że nie sesja,raczej sytuacyjne
Dobre.
Fajnie smuga światła rozbłysnęła na schodach.
Super jest ta dynamiczna seria fotografii z rodeo.
Ładnie.
Dobre.
Fajnie cienie się ułożyły. Trochę jak leżący na boku wóz drabiniasty. Myślę, że po odcięciu ciemnych boków to i w kwadracie też by dobrze wyglądało.
bardzo ladnie modelka wkomponowana w kadr
@@rtur dziekuje
@@rtur dziekuje , dzisiaj tez bym zrobil na bw
dlugo sie zastanawialem skad ten brzuszek w cieniu ale tak to reka . swietnie uchwycone , nie chce wyjsc na seksiste ale tak jak by modelka cos sugerowala
bardzo ladnie , sam mam kilka z tak ulozona reka i sie zastanawialem czy tak mozna , ale widze tu ze tak , szkoda ze ten drugi rozek sie nie ulozyl blizej glowy
@@rtur bardzo dziekuje
@@rtur tez mam wrazenie ze bw bylo by o wiele lepiej , ja mam zawsze problem z kolorem , sesja byla 8 lat temu na kliszy kodaka . odgrzebie i cos zrobie , jedna...
@Big Don Ovich bardzo dziekuje , myslalem aby czas wydluzyc choc o ulamek sekundy
@Arturo77 bardzo dziekuje