Ostatnie komentarze


SUWALSZCZYZNA

takie ramki to ja lubię...

4 tyg.
Plaża Kopań

+++!

4 tyg.
Rogalin

nigdy tam nie byłem, ale chyba muszę nadrobić zaległości...

4 tyg.
LU

qrde..., ja ze swoim obszczymurkiem muszę jeszcze iść...! ;) swoją drogą, psy tam mają ciężko, do najbliższych trawników kawałek jest... bdb

4 tyg.
A na imię ma właśnie Beata....

podoba mi się to zdjęcie...!

4 tyg.
***

jasny gwint, co tam się stało...?!? ;)

4 tyg.
Łoś Bałtycki

jak tam byłem w zimę to tylko dziki się panoszyły...

4 tyg.
Rodzicielska narada

na Dzień Dziecka w sam raz ;)

4 tyg.
#005

ta ramka mnie niestety nie przekonuje... :( bez urazy..., pozdrawiam

4 tyg.
Coffee Can Wait :)

"A" obciąłeś... ;)

4 tyg.
pierwsza lekcja

łoś Ty w mordę jeża... ;) @Zaziel - tak już zostanie niestety...

4 tyg.
Trzej panowie Z.

pikne jest...

4 tyg.
ostatnia beczka

aby być w zgodzie z własnym sumieniem, muszę potraktować to zdjęcie piorunem... ;)

4 tyg.
Habesza

graty...! bardzo wyrazisty portret i ciekawy opis...

4 tyg.
Dialog z Pożądaniem

Bdb

4 tyg.
.

bdb

4 tyg.
Katedra

to, tak przedstawione, mi bardzo leży...! (oczywiście w pozytywnym tego stwierdzenia znaczeniu - nie, że leży czyli klapa) ;)

4 tyg.
MundiaLove

Dynamicznie :) przypominają sie lata dzieciństwa. Za Bee :) relax full wypas.

4 tyg.
Głowienka

taki nawilżacz powietrza to ja rozumiem! ;)

4 tyg.
Rybak

a jakby tak prawdziwego...?

4 tyg.
Robert Lewandowski - trening przed Polska vs Ukraina

za rezon'em

4 tyg.
Śląsk Wrocław vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki

bdb

4 tyg.
Drzemka dzienna

pasują jak ulał... ;)

4 tyg.
obserwator

świetnie z tym szkiełkiem dodatkowym... (rozumiem, że to nie ta Sigma?) ;)

4 tyg.
...

Za Maro :)

4 tyg.
...

Swietny kadr.

4 tyg.
Cała czwórka

bdb! (mam słabość do tych żużlowych) ;)

4 tyg.
1

Podoba sie kompozycja kadru w formie minimalistycznej :)

4 tyg.
LU

uuuuu-u-uuu! ;)

4 tyg.
.

Dobry minimal.

4 tyg.
OPOWIEŚĆ O GARBUSKU

urbi et garbi (no nie do końca)... update: urbi et "garbi" wg tłumacza google ;)

4 tyg.
"Inter Montes Viror Aeternus"

+++!

4 tyg.
Lewadowy widok

+++!

4 tyg.
...

czaplę znalazłem... Super

4 tyg.
Różowy kielich

Rózowy kielich pełen rześkiego nektaru :)

4 tyg.
Złota Godzina Rybaków

+++!

4 tyg.
Koniczyna czerwonokrwista pod Tatrami II

brakuje jedynie księżyca gdzieś na niebie... ;) gratulacje...!

4 tyg.
Niebo nad Wigrami

wolę b&w

4 tyg.
ULICE EREWANIA

mina pasażera bezcennna... ;)

4 tyg.
zatem kicz jak z Helu.

KĄTempuję na razie... ;)

4 tyg.
Tam, gdzie kończy się świat.

przecież w Minecrafcie mapa się nie kończy...!!!!?! ;)

4 tyg.
LU

git!

4 tyg.
Polami... po miedzach...

świetne...

4 tyg.
Nowoczesna architektura

bdb

4 tyg.
Upał szukający kształtu

jak silhouette...!!! piorunek leci...

4 tyg.
Las Fanal na Maderze

dobre...!!! ;)

4 tyg.
Radosny koziołek

Tak,śmieszną ma tą pozę:)))

.   .

bdb!

4 tyg.
Detal

"o Ty niedobry Ty..." ;)

4 tyg.
Jednooki dom

za Ewą...

4 tyg.