Ostatnie komentarze


_M3_0268

Do diablicy jej daleko ale pomysł fajny !

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

Użyłeś jakiegoś ostrego drinka do tych punktów ostrości...? Ciekawość mnie zjada...

4 tyg.
Habesza

Dobry to portret jest. W Etiopii mają też piwo Habesha.

4 tyg.
In Blue

Dobry performans

4 tyg.
...

Dla kogo te fanfary? Ciekawym jest.

4 tyg.
Nadchodzi

świetnie wypatrzone.

4 tyg.
Ukłon

+++

4 tyg.
   .

Co za oczy. Pięknie go ująłeś

4 tyg.
obecność...

Coś pięknego!

4 tyg.
przy zachodzie...

Urokliwie

4 tyg.
Trzciniak zwyczajny

Bujny ma fryz. Zwrócił na siebie Twoją uwagę i trafił do internetu 😁

4 tyg.
Nadchodzi

Przed chwilą odwiedziłem smoka wawelskiego,prawie jak on:)

Zapach Prowansji

Piękna lawenda. Cudowne miejsce i świetne foto.

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

nie tędy droga... ;) nic w tym stylu... (nie było niczego pomiędzy obiektywem a fotografowaną sceną)

4 tyg.
Różowy kielich

Ładnie, baśniowo

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

Sitko do makaronu 😂

4 tyg.
Por

za Harnass

4 tyg.
Odlotowo

Wracaj mi po żarcie i to już:)))

Prowansja

bdb

4 tyg.
Lustereczko powiedz przecie...

takie lubię obrócone... ;P

4 tyg.
Pojedynek na miny....

fajne... ;))

4 tyg.
.

bdb

4 tyg.
Złoty poranek

bdb

4 tyg.
Na makowej planecie

+++!

4 tyg.
będzie potęga

miałem pisać, że świetne, ale napiszę: za marpie... ;)

4 tyg.
SKRAWKI WSPOMNIEŃ

za maro...

4 tyg.
.

mi się podoba...

4 tyg.
Odlotowo

"jak to nie ma żarcia !?!" ;)

4 tyg.
KUMPLE

mega sympatyczne...

4 tyg.
Dolomity

TAK!

4 tyg.
spacerkiem na dole

bdb

4 tyg.
Realistyczna gra planszowa.

+++!

4 tyg.
LU

jak Piotr

4 tyg.
Nauka chodzenia po schodach

+++!

4 tyg.
Więzienny korytarz

+++

4 tyg.
SUCHARY

bardzo mi się widzi...

4 tyg.
W Bieszczadach

bdb

4 tyg.
kartki

ciekawe...

4 tyg.
Mała sprzeczka

bdb kontynuacja serii...

4 tyg.
Kulik Mniejszy

prawie jak na logo... ;)

4 tyg.
Poranek w Małej Fatrze

jest MOC! (choć na PE jakby lekko przeostrzone)

4 tyg.
Wschody i zachody

stanowczo za Piotrem

4 tyg.
chwila...

przesłodki...! świetne zdjęcie!

4 tyg.
MIDSOMMER DREAM

👍👌👍👌👍👌

4 tyg.
...

lubię odbicia...

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

to dodam, że nie softem... ;)

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

Zbyt wiele niewiadomych w tym równaniu :-)))

4 tyg.
badanie

dzięki..., mam nadzieję, że nikt sobie wzroku nie popsuł oglądając to zdjęcie... ;)

4 tyg.
Aleksander Orłowski

dziękuję Wam :)

4 tyg.
Habesza

Mega piękny portret. Super opis i tak wogóle to świetne ma te włosy, co ja mówię, to extra fryzurka!!!