Ostatnie komentarze


kopanina

no Neymara to sobie tam nie wyobrażam... prędzej Luis'a Suárez'a ;)

4 tyg.
To też natura?....

mi się kojarzy z tym co teraz piję... ;P

4 tyg.
Drapieżnik na bogato

On ci właśnie jest. :)

4 tyg.
Na makowej planecie

Tutaj ;)

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

@Bee - BINGO! - jak najbardziej TILT. Wygrywasz... no właśnie... tego nie przemyślałem... ;) ...niech będzie: zmianę na Superka pod ostatnio komentowaną przeze ...

4 tyg.
O ZACHODZIE

Tak mi się skojarzyło https://youtu.be/iQANdnDFe4c?si=LwVKLj0OW31nl65s

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

Freelensing, tilt czy Lensbaby? 😉 To moje trzy strzały.

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

a ja w piątek niestety muszę do kamieniołomu... ;)

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

Ja niestety do pracy, ale za to długi weekend Pozdrawiam również!

tiltowe chaszcze...

pozdrawiam i nawzajem :) ja wziąłem jutro urlop, więc posiedzę trochę przy piwku... ;D

4 tyg.
...

Świetny klimat. Bardzo dobry kadr.

***

od dawna wiadomo, że stara wanna najlepszym poidłem dla konia... dodatkowo, tak użyta wanna, doskonale sprawdza się jako schronienie przed rozwścieczonymi pszc...

4 tyg.
.

Fajny klimacik.

4 tyg.
Drapieżnik na bogato

Predator.

tiltowe chaszcze...

Oczywiście żartowałam, no cóż ja nie jestem znawcą fotograficznych technik i sztuczek. Zostaje mi życzyć dobrej nocy!

.

to fajne bardzo jest, szczególnie typ w smartfona wpatrzony... ;)

4 tyg.
Przypadkowa kompozycja

przypadkowo (albo i nie) bdb!

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

czyściłem dziś rano... ;) dodam jeden parametr: F2

4 tyg.
In Blue

na tym spektaklu to ognia tyle co nic..., na "Ja Gorę" to się dopiero dzieje... ;)

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

W takim razie to brudny obiektyw😂 Oki ja się nie znam!

Radosny koziołek

piękna pokraka... ;) (przynajmniej jest takie złudzenie z tą pokraką)

4 tyg.
In Blue

Ostrożnie z ogniem, bo jak spali obiekt to będzie artystą ze spalonego teatru.

4 tyg.
...

+++

4 tyg.

świetne

4 tyg.
Niebo nad Wigrami

+++!

4 tyg.
On i jego harem

Ano :D....ale i tak jest fajne :)

4 tyg.
LU

trolejbusy to zwierzęta stadne. gdy nadchodzi noc zbierają się w jeszcze większe grupy aby doczekać do rana. czytała Krystyna Czubówna

4 tyg.
Koniczyna krwistoczerwona pod Tatrami

bajeczne...

4 tyg.
Samotne drzewo we mgle

Bardzo...

4 tyg.
Młodziutka kaczka Krzyżówka

za pomian3

4 tyg.
Tomasz

Pan Tomasz jak zawsze świetnie się prezentuje :)

4 tyg.
Zachód Słońca

+++

4 tyg.
Woda

H2O

4 tyg.
i-m

Podoba się

4 tyg.
Powyginani

Bdb

4 tyg.
Niegroźnego w skutkach upadku historia 4

Świetnie uchwycone

4 tyg.
Mont Saint-Michel

świetne...!

4 tyg.
Serce Moraw

Fajne bardzo

4 tyg.
Zapach Prowansji

Bardzo ładnie

4 tyg.
Ukłon

Bardzo...

4 tyg.
Trzciniak zwyczajny

Ładnie

4 tyg.
przy zachodzie...

Ładnie...sielsko

4 tyg.
   .

Świetny portret !

4 tyg.
tiltowe chaszcze...

@annblue - to nie to..., poza tym tryb portretowy w telefonie to jest już dość znaczna ingerencja softu (wbudowanego w telefon)

4 tyg.
...

Bdb

4 tyg.
W okowach lodu?

Fajne

4 tyg.
Zapach Prowansji

Ślicznie!

O.

Pięknie dziękuję.

4 tyg.
'''

Ładnie

4 tyg.
In Blue

Bardzo fajne

4 tyg.