Ostatnie komentarze


Poranek nad Osławą

Pięknie jest

3 tyg.
LU

Fajne

3 tyg.
Ibis biały

Ale fajny

3 tyg.
Stajnia Olimpiusza

:)))

3 tyg.
Poranek

Piękna chwila

3 tyg.
Ogłoszenia parafialne

Pięknie sie wydziera

3 tyg.
podmoście

Lubię bardzo

3 tyg.
Szaman

Ależ ma spojrzenie

3 tyg.

Dobre

3 tyg.
...

Bdb

3 tyg.
#009

Bdb

3 tyg.

Bociek na wszystkim czuwa :)

3 tyg.
ekipa

W pięknym świetle ekipa łobuziaków

3 tyg.
Gdy gaśnie dzień

Zdecydowanie ładne. :)

3 tyg.
Lublin - ulica Grodzka i Brama Kv Farze

Dobre

3 tyg.
**

Bdb

3 tyg.
Gdy gaśnie dzień

Zdecydowanie w PE :)

3 tyg.
L37A1618

Dobre

3 tyg.
pauza

Piękne foto

3 tyg.
Co się dzieje?

Dobre pytanie :)))

3 tyg.
kołysanka o świcie

Ma swój urok

3 tyg.
Sploty czasu

Bardzo dobra praca

3 tyg.
DSC_0066

Dobre

3 tyg.
Kolory lata

Pełen uroku kadr

3 tyg.
NIEZNOŚNY ZAPACH SZCZYN

Dobre...

3 tyg.
Na rogu codzienności

Dobre

3 tyg.
In Blue

Bdb

3 tyg.
Na wodzie

Ładne

3 tyg.
Ibis biały

Bardzo przystojny ptasior, nie czepiaj się ;-)

3 tyg.
LU

Dobre

3 tyg.

podoba się dla mnie

3 tyg.
ekipa

świetne

3 tyg.
Na wodzie

++++

3 tyg.
kołysanka o świcie

ładne

3 tyg.
podmoście

++++

3 tyg.
Ogłoszenia parafialne

+++++

3 tyg.
Poranek

ładnie

3 tyg.
Ibis biały

bdb

3 tyg.
Stajnia Olimpiusza

fajna kolekcja

3 tyg.
L37A1618

Bdb

3 tyg.
ekipa

Boskie

3 tyg.
#009

Fajne

3 tyg.
Ogłoszenia parafialne

Krzykacz w swoim żywiole ;-)

3 tyg.
Poranek

Przepięknie

3 tyg.
Na wodzie

Extra kwiatek.

3 tyg.
Poranek

ekstra zdjęcie.

3 tyg.
Poranek

znakomicie

3 tyg.
Na rogu codzienności

Bdb

Sploty czasu

Znakomite

W Lublinie pod  Piłsudskim

Bdb