Z Hemingwayem mi się skojarzyło :)
zdjęcie dobre logo nie najlepiej się komponuje
przyjemna pocztówka
podoba mi się
tajemniczo, niby nie groźnie ale....
Dziękuję za odwiedziny i literki.
kosmos, chciałbym Cię kiedyś spotkać żebyś coś mi podpowiedział
Bdb
Klimatyczny kadr
Fajne
Piękny klimacik
"Nie każda panna młoda potrzebuje białej sukni" Ta widać potrzebuje. wystarczyło żebyś nic nie pisał. Rób zdjęcia, takie dobre
Lubię góry...
+++:)
za Greenhorn :)
Piękne bicykle:)
Dzięki, idę na Festiwal Sztuka Ulicy, może się spotkamy:)
+++
piękny
fajne
ekstra potwór ;)
piękne kamienice
lubię
piękne miejsce
pięknie, w naturalnych kolorach
ekstra
urocza kołysanka
mgła dodaje uroku
pięknie uchwycony
nastrojowo
raj dla fotoamatorów ;)
pięknie
Nie ma komarów.
Ładnie
mnie też
świetne
jak marpie...
w przepięknym świetle kropelki podane... :)
ładnie...
+++! wersja w kwadracie bez lewej też spoko...
podoba mi się...
+++!
a zdjęcie Canon'em... ;)
Panowie zainspirowaliście mnie do zmiany tytułu dla zdjęcia na cytat z Wesela. Dzięki za komentarz i odwiedziny.
Pięknie pokazane, że cisza nie potrzebuje pustki. Tu odnajduje się ją pośród kolorów, światła i detali.
Z Hemingwayem mi się skojarzyło :)
zdjęcie dobre logo nie najlepiej się komponuje
przyjemna pocztówka
podoba mi się
tajemniczo, niby nie groźnie ale....
Dziękuję za odwiedziny i literki.
kosmos, chciałbym Cię kiedyś spotkać żebyś coś mi podpowiedział
Bdb
Klimatyczny kadr
Fajne
Piękny klimacik
"Nie każda panna młoda potrzebuje białej sukni" Ta widać potrzebuje. wystarczyło żebyś nic nie pisał. Rób zdjęcia, takie dobre
Lubię góry...
+++:)
za Greenhorn :)
Piękne bicykle:)
Dzięki, idę na Festiwal Sztuka Ulicy, może się spotkamy:)
+++
piękny
fajne
ekstra potwór ;)
piękne kamienice
lubię
piękne miejsce
pięknie, w naturalnych kolorach
ekstra
+++
urocza kołysanka
mgła dodaje uroku
pięknie uchwycony
nastrojowo
raj dla fotoamatorów ;)
pięknie
Nie ma komarów.
Ładnie
Bdb
Bdb
Bdb
+++
mnie też
świetne
jak marpie...
w przepięknym świetle kropelki podane... :)
ładnie...
+++! wersja w kwadracie bez lewej też spoko...
podoba mi się...
+++!
a zdjęcie Canon'em... ;)
Panowie zainspirowaliście mnie do zmiany tytułu dla zdjęcia na cytat z Wesela. Dzięki za komentarz i odwiedziny.
Pięknie pokazane, że cisza nie potrzebuje pustki. Tu odnajduje się ją pośród kolorów, światła i detali.