Ostatnie komentarze


LITWINKA O PORANKU

++++

3 tyg.
Wierzba

Pięknie w kadrze

3 tyg.
LU

Niezły portret.

Ku światłu

Bardzo dobre.

-*-

Ładny, parkowy kadr.

Kościół

Ładne światło.

Agnieszka... rok i dzień temu...

Ciekawy, koncertowy portret.

.

Ciekawy, burzowy klimat.

Dama walizkowa

Fajna walizka.

Baraniarky

Zjawiskowo

3 tyg.
Ku światłu

THX 1138. 1971 movie.

3 tyg.
Wierzba

Pięknie

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

Uwielbiam te szkodniki.

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

Dziękuję wszystkim za oceny, komentarze i kolejne DNO :-)

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

@Greenhorn, brawo Ty, to oczywista oczywistość że to nietoperze, borowce wielkie :P

3 tyg.
Ku światłu

Dziękuję Wam bardzo :-)

3 tyg.
O.

I na pewno masz pisemną umowę na tą sesję. Jak nieletnia: to Rodzic podpisał. Jak nie..Cóż.. to masz przejebane. A foto znakomite.

3 tyg.

Czyli całą resztę ujęć zjebałeś... :D

3 tyg.
Youlia.

Po pierwsze: za duża do tej walizki. Po drugie: miło być natchnienem dla młodych Twórców :D Facetkę w walizkę na sesji spakowałem, jak dotąd, tylko ja! :D

3 tyg.
LU

Szczerze to tak sobie. Rozumiem że mu się broda wyjarywała ale można zrobić "kanapkę" w naświetlaniach i wykorbić cud miód. Tylko kogo to obchodzi...

3 tyg.
sesja

O. Bardzo fajne.

3 tyg.
Agnieszka... rok i dzień temu...

Jesteś typowym tworem odbioru medialnej papki.

3 tyg.
…

Wróciłem, bo to łamigłówek. Znakomite mimo tatuażu. Tatuaże są dla idiotów.

3 tyg.
Red Light & Blue Light

Bardzo zajebiste zdjęcie. Nawet jak na okulary 3D. Ale to nie ta co trzeba Modelka. Bez obrazy. Z pękatą dupą musisz znaleźć. Lekkoatletkę, czy kogoś.. Kulturys...

3 tyg.
Pattern

Znakomite. Dla inteligentnych i bez tatuaży. Widzisz tu takich?

3 tyg.
Po drugiej stronie

Łokurfa! A co to się tu odyebao? :D Super!

3 tyg.
Baraniarky

Jak zwykle świetne. Przypomnij mi: po chuj Ty po takich wertepach łazisz? :D

3 tyg.
Kościół

Katolicki więc dobry. Fota mniej.

3 tyg.
Chwile

Pięć palców i kukuryku na głowie. Czyli nie AI. Dobre.

3 tyg.
Chwile

piękne, po prostu piękne - dla mnie SUPER !!!

3 tyg.
#011

tak, za marpie +++

3 tyg.
Ku światłu

świetna fotografia !!!

3 tyg.
    .

ślicznie 👏👏👏

3 tyg.
LU

no to prawdziwie tajemnicza postać :), znakomita fotografia !!!

3 tyg.
sesja

rewelka 👏👏👏 dla mnie SUPER !!!

3 tyg.
V Parada Syrenki

bardzo porządny reporterski kadr !!! nie bardzo wiem co łączy paradę z protestami robotników zakładów Ursus z '76.

3 tyg.
...

fajnie w kolorze !!!

3 tyg.
Neapol

pysznie !!! znakomita fotografia !!!

3 tyg.
RTS sezonuje Coca-Colę

świetnie uchwycona fajna scenka +++

3 tyg.
Chan al-Chalili

fajowski ten bałagan 👍

3 tyg.
...

Pieknie i dynamicznie :)

3 tyg.
.

Fajne

3 tyg.
Agnieszka... rok i dzień temu...

Kopncertowo jak zawsze :)

3 tyg.
Kościół

Dobre

3 tyg.
Chwile

Chwila pełna magii z dziecięcego świata

3 tyg.
Wierzba

Bdb

3 tyg.
Baraniarky

Bdb

3 tyg.
#011

Bardzo...

3 tyg.
-*-

Ładnie...acz ciut więcej dołu ;)

3 tyg.
...

Dobre

3 tyg.