Ostatnie komentarze


LU

ciekawe takir kuszenie golebia

3 tyg.
Lato w mieście Wrocław

przyjemne, rezon dobrze pisze

3 tyg.
LU

lubię

3 tyg.
Wierzba

Fajny klimat

Kubeczki 2

Świetne

3 tyg.
Joyful Madness

Fajne

Droga o poranku

podoba mi się

3 tyg.
Droga o poranku

@dzemski bardzo dziekuje . ektar to moj ulubiony film . ten film bardzo dobrze sobie radzi w slabych warunkach oswietleniowych

3 tyg.
Youlia.

dobre

3 tyg.
MACIERZYŃSTWO

Ekstra

3 tyg.
... potwierdzam kontakt

dobre

3 tyg.
... potwierdzam kontakt

Fajne sytuacyjnie

3 tyg.
Zagwozdka

BDB

3 tyg.
Kubeczki 2

Ciekawe

3 tyg.
Droga o poranku

Fajne, ja ektara znam tylko z "symulacji" albo przykładów u innych.

Lublin - ulica Złota

+++

3 tyg.
Zamek

bdb

3 tyg.
Droga o poranku

aż czuć ten chód

3 tyg.
Miejska geometria

... w odbiciach można się spodziewać zaskakujących sytuacji - DOBRE

3 tyg.
Pieniny

ładne

3 tyg.
... potwierdzam kontakt

Kadr podoba sie :)

3 tyg.
L37A1618

Dobry kadr

3 tyg.
Pieniny

BDB

3 tyg.
MACIERZYŃSTWO

BDB

3 tyg.
...

BDB

3 tyg.
...

Dobre!

3 tyg.
Droga o poranku

.... jest Ok

3 tyg.
Droga o poranku

@Bee Dziekuje bardzo . wlasnie czesto sam sie zastanawiam ale wlasnie lubie te kolory filmu . chociaz przyznam w ten dzien bylo bajecznie wlasnie opadla mgla i ...

3 tyg.
Zamek

dobre

3 tyg.
Droga o poranku

@mariag36bardzo dziekuje . wlasnie w wiekszosci wole klimaty zimowe a zwlaszcza gory w,sniegu . zostawilem takie,zdjecia na lato wlasnie

3 tyg.
Droga o poranku

lubię ektara. Wielu ludzi marudzi na kolory, ale mnie się one podobają. Do tego ten film ma naprawdę genialnie drobne ziarno. Bardzo dobrze wyszedł ten krajobra...

3 tyg.
...

Piekna wiosna yellow&green&blue :)

3 tyg.
Lato w mieście Wrocław

Ładne plany :)

3 tyg.

Bardzo eteryczny kadr. Bardziej opowieść o nastroju i skojarzeniach niż o samym akcie.

3 tyg.
Opactwo nocą

Piekne lustro nocne :)

3 tyg.
Ludzie

Dobry kadr.

3 tyg.
Droga o poranku

Mam wrażenie, że o klimacie tego zdjęcia decyduje nie tylko poranek, ale też sam film. Charakterystyczne kolory Ektara, delikatne ziarno i spotkanie chłodnych b...

3 tyg.
Droga o poranku

Bardzo mroźny krajobraz :) dobry na upały.

3 tyg.
Zamek

Klimatyczne lustro :)

3 tyg.
LU

Najwierniejszy klient nie zawsze siedzi przy stoliku.

3 tyg.
ASCENSION ( Wniebowstąpienie)

piekna praca

3 tyg.
MACIERZYŃSTWO

świetne zdjęcie

3 tyg.
Zamek

Bardzo wszystkim dziekuje za opinie

3 tyg.
...

Lubię

3 tyg.
Lato w mieście Wrocław

Ładnie, trochę jak pocztówka z lat 80-tych :)

3 tyg.
Lublin - ulica Złota

Jest światełko, jest dobry kadr.

3 tyg.
MACIERZYŃSTWO

Czułość, bezpieczeństwo, radość....piękne emocjonalne zdjęcie.

3 tyg.
LU

Dzemski dzięki za krótki opis tej osoby. Mam nadzieję zobaczyć tego pana nie raz na starym mieście :)

3 tyg.
...

Odrobina zawrotu głowy, ale chyba właśnie o to chodziło.

3 tyg.
...

Im mniej widać, tym więcej się dopowiada.

3 tyg.