Ostatnie komentarze


LU

dobra kontynuacja !!!

3 tyg.
Chan-al-Chalili

za rezon +++

3 tyg.

Bdb kadr / akt, mega kontrola nad światłem, znakomity tytuł i opis - dla mnie SUPER !!!

3 tyg.
LU

fajna scenka !!!

3 tyg.
...

kapitalne !!!

3 tyg.
...

też lubię bardzo +++

3 tyg.
MACIERZYŃSTWO

porządny portret !!!

3 tyg.
Lublin - ulica Złota

porządny kadr w kolorze !!!

3 tyg.
Kubeczki 2

świetna robota 👍👏👏👏

3 tyg.
Zagwozdka

kompozycja, B&W, światło, kontrast +++++

3 tyg.
Sąsiednie światy

Dobre

3 tyg.
Gdy gaśnie dzień

Bdb

3 tyg.
Myśli uczesane

Bdb

3 tyg.
Miejska geometria

Dobre

3 tyg.
W cztery oczy z młodym łosiem.

Ale śliczny! Fotka oczywiście też!

.

Dobre

3 tyg.
Trabi

Super i modny resor!

3 tyg.

Podoba się ! Bardzo.

3 tyg.
Psychedelic journey

Super jest!

3 tyg.
Ku światłu

Dobrze idzie!!!

3 tyg.
Kubeczki 2

Chce się pić!

3 tyg.
Recykling wyobraźni

Super !

3 tyg.
Myśli uczesane

ładne!

3 tyg.
Clubbing ouverture

dobre ,lekki luz!

3 tyg.

Street port, dobre!

3 tyg.
V Parada Syrenki

Dobre!

3 tyg.
-

Dziękuję za miłe komentarze!

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Fajnie👍

Polowanie

+++

3 tyg.
Kubeczki 2

Orzeźwiające, świeże spojrzenie :)

3 tyg.
Z ŻYCIA PROWINCJI

PE proszę :)

3 tyg.

Zmysłowe bardzo

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Lubię zaglądać w takie zaułki.

hamulec

Nieźle dał po heblach :)

3 tyg.

@dzemski bo ja nie fotografuje zbyt często tak ogólnie. Albo inaczej, nie często uznaje, że coś warto pokazać ;)

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Te łuki przenoszą nas w kolejne światy i historie... Lubię takie klimaty, choć w Egipcie przejście obok takich takich stoisk bywa wyzwaniem :)

3 tyg.
Miasta Normandii

Zapraszam na spacer na dużym ekranie, pozdrawiam.

brakuje nowych fotografii. Te, które są zachęcają do "jeszcze".

3 tyg.
Słup Teletechniczny II

Zasadniczo ze wszystkiego można uczynić dobrą serię, jeśli się ma pomysł i wizję. Widziałem już przeróżne tematy takich serii, od Matek Boskich, po dziurawe ryn...

3 tyg.
LU

Tam myślałem, że to wyczekane. To jest coś czego ja nie potrafię. jak nie ustrzelę na spontanie, to nie mam psychy polować. ;)

3 tyg.
    .

Dziękuję Wszystkim !

3 tyg.
LU

@at20deges: pomysł na miejsce i sterczenie koło godziny by mieć to co zaplanowałem. Ale w międzyczasie trafiły się tez inne fajne kadry.

3 tyg.
Chan-al-Chalili

mnóstwo bo mnogo... fot fajny.

3 tyg.
Zamek

bardzo dziekuje jeszcze raz za komentarze

3 tyg.
Chan-al-Chalili

mnustwo detali i kolorow ale nic nie rozprasza. ladna kompozycja

3 tyg.
... potwierdzam kontakt

ladna kompozycja

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Szczegóły i kolory tworzą super nastrój. A przy tym spokój.

3 tyg.
Ku światłu

@Zaziel , Fajne skojarzenie :-). Wizualnie film jest świetny.

3 tyg.
Kubeczki 2

Nadrealne,piękne! Wspaniały pomysł i realizacja! Podziwiam!

koncert

Albo masz dobrą fotę ze statywem na pierwszym planie albo tracisz moment i jest dupa :). Ja co do zasady w tego typu zdjęciach nie usuwam przeszkadzajek.

3 tyg.