Ostatnie komentarze


-

Dziękuję za miłe komentarze!

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Fajnie👍

Polowanie

+++

3 tyg.
Kubeczki 2

Orzeźwiające, świeże spojrzenie :)

3 tyg.
Z ŻYCIA PROWINCJI

PE proszę :)

3 tyg.

Zmysłowe bardzo

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Lubię zaglądać w takie zaułki.

hamulec

Nieźle dał po heblach :)

3 tyg.

@dzemski bo ja nie fotografuje zbyt często tak ogólnie. Albo inaczej, nie często uznaje, że coś warto pokazać ;)

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Te łuki przenoszą nas w kolejne światy i historie... Lubię takie klimaty, choć w Egipcie przejście obok takich takich stoisk bywa wyzwaniem :)

3 tyg.
Miasta Normandii

Zapraszam na spacer na dużym ekranie, pozdrawiam.

brakuje nowych fotografii. Te, które są zachęcają do "jeszcze".

3 tyg.
Słup Teletechniczny II

Zasadniczo ze wszystkiego można uczynić dobrą serię, jeśli się ma pomysł i wizję. Widziałem już przeróżne tematy takich serii, od Matek Boskich, po dziurawe ryn...

3 tyg.
LU

Tam myślałem, że to wyczekane. To jest coś czego ja nie potrafię. jak nie ustrzelę na spontanie, to nie mam psychy polować. ;)

3 tyg.
    .

Dziękuję Wszystkim !

3 tyg.
LU

@at20deges: pomysł na miejsce i sterczenie koło godziny by mieć to co zaplanowałem. Ale w międzyczasie trafiły się tez inne fajne kadry.

3 tyg.
Chan-al-Chalili

mnóstwo bo mnogo... fot fajny.

3 tyg.
Zamek

bardzo dziekuje jeszcze raz za komentarze

3 tyg.
Chan-al-Chalili

mnustwo detali i kolorow ale nic nie rozprasza. ladna kompozycja

3 tyg.
... potwierdzam kontakt

ladna kompozycja

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Szczegóły i kolory tworzą super nastrój. A przy tym spokój.

3 tyg.
Ku światłu

@Zaziel , Fajne skojarzenie :-). Wizualnie film jest świetny.

3 tyg.
Kubeczki 2

Nadrealne,piękne! Wspaniały pomysł i realizacja! Podziwiam!

koncert

Albo masz dobrą fotę ze statywem na pierwszym planie albo tracisz moment i jest dupa :). Ja co do zasady w tego typu zdjęciach nie usuwam przeszkadzajek.

3 tyg.
LU

Miałeś pomysł i polowałeś, czy zobaczyłeś i szybka decyzja o strzale? bdb

3 tyg.
LU

super

3 tyg.
LU

doskonały street

3 tyg.
Ludzie

dobre

3 tyg.
.

podoba się

3 tyg.
Zagwozdka

Jeśli tam wjechał to i wyjedzie

3 tyg.
    .

Piękne

Kubeczki 2

Podoba się

3 tyg.
Lublin - ulica Złota

Dobre

3 tyg.
Ludzie

mega

3 tyg.
Miejska geometria

Bardzo dobre linie i odbicia.

3 tyg.
koncert

Super! Gdyby nie ten statyk.....ale wiemy jak jest na koncertach!

3 tyg.
Pieniny

Dobre

3 tyg.

Podoba się

3 tyg.
MACIERZYŃSTWO

Ładny portret. Ciekawa historia.

3 tyg.
...

bdb.

3 tyg.
...

Bardzo dobre

3 tyg.
LU

Rosół z gołębia się szykuje.

3 tyg.
Lato w mieście Wrocław

@rezon Masz rację z tym klimatem i będąc na żywo w okolicy Hali Stulecia odczuwałem taki własnie klimat z czasów PRL /i nie traktuję tego jako ujmy dla Wrocław...

3 tyg.
sesja

dobre, dla mnie fotograf(ka) robi fotę

3 tyg.
    .

Lubię

3 tyg.
...

jakaś sekta?

3 tyg.
#011

+++

3 tyg.
Kubeczki 2

mnie te bardziej się podobają

3 tyg.
Pieniny

piekny krajobraz

3 tyg.
Neapol

Dziękuję pięknie