Ostatnie komentarze


Kubeczki 2

Bdb

Już się przejaśnia

Dziękuję

3 tyg.
Terminatory...

Świetne zdjęcie.

3 tyg.
1816.Szaman raz jeszcze.inaczej

Bdb

3 tyg.

Gratuluję ciekawych zdjęć na profilu ale także bardzo ciekawych, choć zwykle przyjaznych, komentarzy pod zdjęciami innych autorów. Z przyjemnością się je czyta....

3 tyg.

+++++

3 tyg.
A Ty...!?! Pozamiatałeś już wokół siebie?!?

niesamowite sa kadry z teatru

3 tyg.
Wiosenny poranek na Południowym Groniu

pieknie . super warunki sie trafily

3 tyg.

@madcoy dzieki . ostatnio malo sesji takich bylo ale mam troche starszych do publikacji . musze odswiezyc rownierz sesje zdjeciowe

3 tyg.

Spontany bywają najlepsze. Byle mieć dobre oko i tego tu nie zabrakło.

3 tyg.
Stalowe ptaki

Bardzo ciekawa instalacja

3 tyg.
Droga o poranku

@wagant bardzo dziekuje

3 tyg.
.

zimowe klimaty najlepsze

3 tyg.
Droga o poranku

@Xenon2Merchant dziekuje. to bardzo dobry film i to dosc nowy . nie pamietam ale on jakos powstal po kodaku kodachrome . generalnie jakos najbardziej go lubie j...

3 tyg.
Przed ścianą

swietne .

3 tyg.
Z ŻYCIA PROWINCJI

Ciekawa scenka.

3 tyg.
LU

Coraz bliżej.

3 tyg.
Chan-al-Chalili

Fajna kompozycja. Podoba się.

3 tyg.
A Ty...!?! Pozamiatałeś już wokół siebie?!?

Faktycznie trzeba trochę posprzątać trochę.

3 tyg.
W cztery oczy z młodym łosiem.

Dobre

3 tyg.
-

Dobre

3 tyg.
Sąsiednie światy

Dobre

3 tyg.
...

Dobre

3 tyg.
Youlia.

swietny pomysl i realizacja

3 tyg.
sesja

świetne

3 tyg.
...

Podoba się

3 tyg.
A Ty...!?! Pozamiatałeś już wokół siebie?!?

dobry kadr

3 tyg.
Wow ona robi mi  zdjęcie

dobre makro

3 tyg.
przed sezonem

tak lubię

3 tyg.
"moja" modelka

ładna

3 tyg.
Krokusy

ładne

3 tyg.
...

fajny minimal

3 tyg.
.

dobre

3 tyg.
Beztroski czas

bdb

3 tyg.
Przed ścianą

super

3 tyg.
...

fajne

3 tyg.

@madcoy . dosc spontanicznie zrobiobe . dziekuje

3 tyg.

ladnie wyszlo

3 tyg.

@Zaziel bardzo dziekuje

3 tyg.
1V9A1360

bdb

3 tyg.
W cztery oczy z młodym łosiem.

bdb

3 tyg.
-

++++

3 tyg.
Chan-al-Chalili

ciekawe miejsce, ładne zdjęcie

3 tyg.
Stalowe ptaki

++++

3 tyg.
Zagwozdka

podoba się

3 tyg.
-*-

w ładnym światełku

3 tyg.
Miasta Normandii

ładna pocztówka

3 tyg.
Chwile

Bardzo Wam dziękuję za zajrzenie i pozostawione słowa. Pozdrawiam.

3 tyg.
A Ty...!?! Pozamiatałeś już wokół siebie?!?

fajowa scenka !!!

3 tyg.
Z ŻYCIA PROWINCJI

opowiada, lubię bardzo +++

3 tyg.