Ostatnie komentarze


Miejska geometria

Dobre! Co do kompozycji i B&W zgadzam się zupełnie z Big Donem :)

3 tyg.
Live from the booth

Sparks Street cool place. Piękne lustrzane odbicie i lustro ma tą zaletę, że na dole są drzwi obrotowe, i można przejść na drugą strone. https://youtu.be/vv7SA...

3 tyg.
Kubeczki 2

Bardzo Wam dziękuję za miłe przyjęcie! Dziękuję Redakcji za DNO :)

3 tyg.
Kubeczki 3

Dziękuję Alicjo :)

3 tyg.
Kubeczki 3

Bardzo fajne

3 tyg.
Kubeczki 3

Dzięki maro! Mam podobne skojarzenia :)

3 tyg.
Kubeczki 3

Moim zdaniem to ta jest najlepsza. Przypomina mi silnik ze starego bombowca.

3 tyg.
A Ty...!?! Pozamiatałeś już wokół siebie?!?

Bdb

3 tyg.
W cztery oczy z młodym łosiem.

Piękny gapiszonek

3 tyg.
Wow ona robi mi  zdjęcie

Fajny kosmita

3 tyg.
Stalowe ptaki

Nawet bardzo

3 tyg.
...

Bdb

3 tyg.
Oto ja :)

Fajne

3 tyg.
_MG_5150

Piękne, żywe kolory. Podoba mi się ten portret.

#12

Bdb

3 tyg.
   .

Jak poniżej

3 tyg.
Selfie

Dobre

3 tyg.

Gratulacje ZD !!

3 tyg.
_MG_5144

Świetny, optymistyczny portret.

Kubeczki 2

Super! Gratuluję DNO.

Lublin - ulica Złota

Następny bardzo dobry kadr w pięknym świetle i kolorach.

Miejska geometria

Geometria. to jest to co bardzo lubię w mieście fotografować. Świetna kompozycja i szarości.

MACIERZYŃSTWO

Pikny portret. Gratuluję DNO.

...

Super kontrast i kadr.

...

Bdb.

Zagwozdka

Dziękuję za DNO, Wasze komentarze i oceny.

 St. Francois de Sales Church

Dziękuję za DNO.

@SQT er - dziękuję za docenienie:)

3 tyg.

Lubię to :)

3 tyg.
Droga o poranku

Pięknie ten róż kontrastuje z zaszronioną zielenią.

... potwierdzam kontakt

Dobre.

hamulec

Fajne.

LU

Dobre.

Z ŻYCIA PROWINCJI

Prowincjonalna codzienność. Bdb.

A Ty...!?! Pozamiatałeś już wokół siebie?!?

Tak jak lennys. Podoba mi się ta teatralna seria.

-

Bdb.

Sąsiednie światy

Dobre.

Stalowe ptaki

Ciekawe.

LU

Bardzo fajne kadrowanie.

   .

zdecydowanie za marpie !!!

3 tyg.
Oto ja :)

:) świetne !!!

3 tyg.
Wiosenny poranek na Południowym Groniu

cudna fotografia !!!

3 tyg.
Pod Tatrami ...

bardzo ładnie w kadrze !!!

3 tyg.
Przed ścianą

rewelka sportowe foto !!! sam nie wiem czy bardziej lubię cz-b. czy kolor - wszystkie twoje żużlowe są znakomite !!!

3 tyg.
Piter jedzie przy kredzie

TURBO DOBRE !!!

3 tyg.
...

świetny bardzo klimatyczny minimal !!!

3 tyg.
Stalowe ptaki

właśnie miałem napisać dokładnie to co Bee :), także za Bee +++

3 tyg.
   .

Pięknie w maczkach i tym świetle

3 tyg.
Oto ja :)

Bdb

3 tyg.
LU

Wszyscy polują na gołąbka ;D...Bdb :)

3 tyg.