Ostatnie komentarze


Wiosenny poranek na Południowym Groniu

i co tu gadać....

3 tyg.
Poranek

smakowite

3 tyg.
wchodzić..., nie wchodzić...???

Jak szczepiony to wchodzić.

3 tyg.
...

Fajny minimal

3 tyg.
   .

Pięknie, malarsko

3 tyg.
Live from the booth

Ciekawie architektonicznie i geometrycznie

3 tyg.
Kubeczki 3

To mi się kojarzy z kalejdoskopem z dzieciństwa, takim obracanym ręką... Fajowe kolory

3 tyg.
Jak malowidło

Tak, bardzo malarskie. Ciekawe ile tam gadów się czai w tych zaroślach :))) Jak słyszę "Australia" to pierwsze skojarzenia mam: Tajpan, krokodyl i rekin... To p...

3 tyg.
GLOBALIZACJA W KRZYWYM ZWIERCIADLE

plusy dodatnie za fot

3 tyg.
in the garden...

Urocza tonacja i kadr, kwiat pobłyskuje niczym drogocenny klejnot...

3 tyg.
...

Fajne bardzo

Las Calaveras

To Día de los Muertos w Meksyku? Fajny, ciekawy portret

3 tyg.
Przed ścianą

Bdb

1000104206. Gelada

Zajefajny portret! Jaka poza! Super!

1000104206. Gelada

Czy te oczy mogą kłamać? :)

3 tyg.
GLOBALIZACJA W KRZYWYM ZWIERCIADLE

PE proszę :)

3 tyg.
Live from the booth

Fajnie kadr zbudowany

Jak malowidło

Bdb

Lublin w oczach kamienic

Fajne

hamulec

Bdb

Wow ona robi mi  zdjęcie

annakam AlicjaEl HheniekK Dziękuję! Pozdrawiam!

1000104206. Gelada

Fajne

Kubeczki 3

A ja widzę tu kwiaty! Super!

V Parada Syrenki

50 lat minęło jak jeden dzień

3 tyg.
The Weight of Shoes

Za Bee, dobry kadr.

3 tyg.
Noir Passage

Kadr w łądnym swietle :)

3 tyg.
.

Bardzo dziekuje za komentarze i oceny oraz Redakcji za DNO :)

3 tyg.
Wiosenny poranek na Południowym Groniu

Przepiękne! Przepiękne! Przepiękne!

Kubeczki 3

kalejdoskop na maxa :)

3 tyg.
Jak malowidło

Malaraskie podejscie do tematu :)

3 tyg.
Dzień dobry

Dobry portret :)

3 tyg.
_MG_5150

Przepiękny portret!

in the garden...

Ślicznie!

a wszedłem !!!

Odważny! Brawo!

wchodzić..., nie wchodzić...???

Fajna fotka!😀

Jak malowidło

Piękne!

a wszedłem !!!

no widać, że niektórzy aż do tego miejsca doszli

3 tyg.
wchodzić..., nie wchodzić...???

najpierw powoli a później pędem ile natura dała

3 tyg.
Jak malowidło

Zgadzam się.

3 tyg.
Dzień dobry

Śliczny portret.

3 tyg.
Live from the booth

fajne odbicie...

3 tyg.
Unosząc się ku światłu

Biedna mała istotka zawieszona nad rojem dzikich stworów. Oczywiście że się podoba.

3 tyg.
Z ŻYCIA PROWINCJI

Dobre

3 tyg.
hamulec

Dobre

3 tyg.
...

Super

3 tyg.
A Ty...!?! Pozamiatałeś już wokół siebie?!?

bardzo dziękuję wszystkim ;)

3 tyg.
Agnieszka... rok i dzień temu...

dzięki :) @Zaziel - jednak dość mocno tą papkę filtruję... ;D

3 tyg.
sesja

bardzo Wam dziękuję :)

3 tyg.
V Parada Syrenki

dziękuję Wam :) @Piotr - każda dzielnica (i nie tylko) przygotowywała własną syrenkę i miała własną reprezentację... jak widać Ursus w tym roku postawił na his...

3 tyg.
Nurogęsi

Śliczne

3 tyg.