Ostatnie komentarze


...

Bardzo...

3 tyg.
...

:)))

3 tyg.
Ku światłu

O tak....lubię bardzo :)

3 tyg.
przed sezonem

Za dzemski :)

3 tyg.
    .

Bdb

3 tyg.
LU

Znakomity portret

3 tyg.
sesja

Za dzemski :)

3 tyg.
V Parada Syrenki

:)))

3 tyg.
Zamek

Miejsce niesamowite....a i foto fajne :)

3 tyg.
puls podróży

Bardzo misie :)

3 tyg.
 W cztery oczy

Śliczna jest

3 tyg.
Natasza

Podoba się

3 tyg.
Noir Passage

Dobre choć myślałem, że kogoś innego ;)

3 tyg.
...

Dobre

3 tyg.
Rogalin

Świetny klimat i foto świetne

3 tyg.
"Kiedyś do Ciebie wrócę...

I mi się podoba

3 tyg.
Po drugiej stronie

Worek pomysłów bez końca....i niech tak pozostanie :)

3 tyg.
RTS sezonuje Coca-Colę

Dobre

3 tyg.
Chan al-Chalili

Ależ klimacior

3 tyg.
Sielska panorama Świdnicy

Ładnie

3 tyg.
KTÓRĘDY DO DOMU ?

Lubię takie zakamarki...drzwi czaderskie :)

3 tyg.
Zachód Słońca

bardzo ładne

3 tyg.
Pattern

bdb

3 tyg.
a teraz

bdb reporterka, świetnie trafiony moment

3 tyg.
"Zostańmy razem..."

Dobre

3 tyg.
Na grzędzie ;-)

banda zakapiorów ;)

3 tyg.
Youlia.

Świetne jest !

3 tyg.
1818.Ormianin

++++

3 tyg.
...

Ależ Panowie....ja cichutko sobie stoję i tylko czekam na odpowiedni moment :p....Dziękuję Wszystkim za odwiedziny :)

3 tyg.
LITWINKA O PORANKU

bdb

3 tyg.
Myśli uczesane

delikatności

3 tyg.
...

jak zawsze bdb

3 tyg.
Sielska panorama Świdnicy

ładne

3 tyg.
Chan al-Chalili

ależ tu detalu

3 tyg.
Po drugiej stronie

fajne, z uśmiechem

3 tyg.
Neapol

dobre

3 tyg.
Rogalin

gęsto, aż nożem trzeba kroić :)

3 tyg.
...

+++

3 tyg.
Noir Passage

dobre cieniowo-sylwetkowe

3 tyg.
 W cztery oczy

+++

3 tyg.
Zamek

ładne miejsce

3 tyg.
V Parada Syrenki

dobre

3 tyg.
sesja

znów fajna studnia

3 tyg.
    .

klimatyczne

3 tyg.
przed sezonem

fajny kadr, choć lewa troszkę pustawa

3 tyg.
Ku światłu

idź w stronę światła

3 tyg.
#011

bdb portret

3 tyg.
Baraniarky

+++

3 tyg.
Wierzba

pięknie namalowane

3 tyg.
Chwile

ale klimatyczne i nostalgiczne foto :)

3 tyg.