Ostatnie komentarze


Święty Judasz Tadeusz

bdb!

2 tyg.
Las Calaveras

Super!

2 tyg.
Co dwie głowy, to nie jedna ;-)

bdb

2 tyg.
11 roni Zaznacze(Zmieniam temat na lepszy)

++++

2 tyg.
Lublin - ulica Kapucyńska

+++

2 tyg.
Bojownik

*++++

2 tyg.
***

Hehe:)))

Koniecznie PE. Bdb.

2 tyg.
Mijając

Dziękuję za wszystkie komentarze i znaki obecności ;)

2 tyg.
Andrzej

lubiłem Jego fotografie...

2 tyg.
***

dawka przypominająca...

2 tyg.
Chmurka

@Grzegorz Pawlak Dziękuję.

"Ver Vincit"

piękną mamy wiosnę

2 tyg.
Bojownik

świetny kadr, są emocje

2 tyg.
Relacje

Dziękuję

2 tyg.
o poranku...

Śliczne!

Chaberkowo

Wielka szkoda, bo piękne chabry,naturalne siedlisko ptaków i cudowne miejsce na fotki.

***

Na miniaturze jak pałeczki jakiejś bakterii:)

Chaberkowo

Już tego miejsca nie ma,przekopane przez lokalną żwirownię

LU

Dobry kadr.

2 tyg.
LU

Ciekawa perspektywa kadru :)

2 tyg.
Zachód pod Świnicą

Zostało Twoje serce w miejscach, które kochaliśmy . Tam niebo łączy się z ziemią . My przykuci do skały jak "Prometeusze" na wieczność połączeni tańcem łez nie...

adres przy Nowym Świecie

Fajne

Wszarościach

Bdb

Wiosna

Fajne

Mijając

Fajnie wypatrzone, pokazane

Dziękuję Ci za wspaniałe chwile, chwile radości,chwile szczęścia na wspólnych ścieżkach fotograficznych spotkań, które wypełniałeś zawsze dobrem . Andrzejku nie...

***

Nieład artystyczny na maxa.... :)

2 tyg.
Co dwie głowy, to nie jedna ;-)

Ładnie :)

2 tyg.
Żużel.

Śliczne! Zakręt wzięty w sianiu idealnie.

Lublin - ulica Kapucyńska

Ładnie z lustrem :)

2 tyg.
Chaberkowo

Gdzie takie miejsca są, że wychodzi takie piękne połączenie?

_MG_5173

Przepiękne te portrety, wszystkie! Są takie prawdziwe,wyraziste, a jednocześnie naturalne ,w pięknych kolorach. Ogromnie mi się podobają!

...

Extra.

zachód

Ładnie.

o poranku...

Ładnie.

Alternatywna wersja życia.

Dobre.

LU

Ciekawy kadr.

Brzy beefku...

Dobre.

***

Super jak zwykle.

Co dwie głowy, to nie jedna ;-)

Świetne.

***

Pięknie wszystkim dziękuję za komentarze i oceny, dziękuję Redakcji za DNO :)

2 tyg.
Co dwie głowy, to nie jedna ;-)

Ale scenka :)

2 tyg.
Brzy beefku...

Pozytywne :) Dobre ujęcie

2 tyg.
LU

Zdjęcie robi ogromne wrażenie, ++++

2 tyg.
Bałtyk

++++

2 tyg.
Alternatywna wersja życia.

Ciekawe to :)

2 tyg.
Żużel.

++++

2 tyg.
o poranku...

Bardzo mi się podoba :)

2 tyg.
W błotku i kwadracie

W kwadracie rzeczywiście lepiej, bdb

2 tyg.