Bdb!
++++
Dołączam się do pochwał :)
Przyjemna fota :)
Wow! Niesamowity efekt uzyskałeś :) Dla mnie super
Bardzo dobry portret
Jak niżej
:)) +++
Ładnie w kadrze i kolorze :)
Moim zdaniem świetne zdjęcie, bardzo mi się podoba!
Świetne :)
++++, gratki!
To też :)
Super
Dobre. Kapkę bym wyprostował, ale ja już tak mam ;)
Dla mnie super
Ciekawe miejsce, foto bdb :)
Fajne światło i B&W
Ładnie
Ciekawe bardzo
Dobre!
Za pomian3, ++++
Mi też się podoba
W bardzo dobrym wydaniu
Ładna sceneria
DOBRE!
B R A V O !
BDB
+++++
Oooo.... Citroën, i jeszcze jeździ.
A tak se stała i czekała na mnie
Pięknie
Gratulacje
Ciekawe
Świetne
Ach te oczy! Gratulacje
Dzięki za komentarze i DNO
Dobry kadr.
Ładne plany :)
Dynamicznie :) równiez za Bee :)
W B&W równiez ciekawie :) z Greenhorn... :)
Bdb!
++++
Dołączam się do pochwał :)
++++
++++
Przyjemna fota :)
Wow! Niesamowity efekt uzyskałeś :) Dla mnie super
Bardzo dobry portret
Jak niżej
:)) +++
Ładnie w kadrze i kolorze :)
Moim zdaniem świetne zdjęcie, bardzo mi się podoba!
Świetne :)
++++, gratki!
To też :)
Super
++++
Dobre. Kapkę bym wyprostował, ale ja już tak mam ;)
++++
Dla mnie super
Ciekawe miejsce, foto bdb :)
++++
Fajne światło i B&W
Ładnie
Ciekawe bardzo
Dobre!
Za pomian3, ++++
Mi też się podoba
W bardzo dobrym wydaniu
Ładna sceneria
DOBRE!
B R A V O !
BDB
+++++
+++++
DOBRE!
+++++
Oooo.... Citroën, i jeszcze jeździ.
A tak se stała i czekała na mnie
Ładnie
Pięknie
Gratulacje
Ciekawe
Świetne
Ach te oczy! Gratulacje
Dzięki za komentarze i DNO
Dobry kadr.
Ładne plany :)
Dynamicznie :) równiez za Bee :)
W B&W równiez ciekawie :) z Greenhorn... :)