Ostatnie komentarze


Szczęśliwe Dzieciństwo

Bdb!

2 tyg.
Wiosna

++++

2 tyg.
The Royal London Hospital

Dołączam się do pochwał :)

2 tyg.
Wszarościach

++++

2 tyg.
na drodze 66 albo gdzie indziej

++++

2 tyg.
zachód

Przyjemna fota :)

2 tyg.
...

Wow! Niesamowity efekt uzyskałeś :) Dla mnie super

2 tyg.
kobieta z przyszłości

Bardzo dobry portret

2 tyg.
"In Lucem"

Jak niżej

2 tyg.
V Parada Syrenki

:)) +++

2 tyg.
adres przy Nowym Świecie

Ładnie w kadrze i kolorze :)

2 tyg.
Karnak

Moim zdaniem świetne zdjęcie, bardzo mi się podoba!

2 tyg.
Mr. Red

Świetne :)

2 tyg.
poza czasem

++++, gratki!

2 tyg.
Na Spiszu

To też :)

2 tyg.
Wędkarz

Super

2 tyg.
Sokolica

++++

2 tyg.
W blasku fontanny..

Dobre. Kapkę bym wyprostował, ale ja już tak mam ;)

2 tyg.
_20241125_pustynia

++++

2 tyg.
Chaberkowo

Dla mnie super

2 tyg.
Mijając

Ciekawe miejsce, foto bdb :)

2 tyg.
Skanowanie

++++

2 tyg.
Relacje

Fajne światło i B&W

2 tyg.
Dmuchawce, latawce...

Ładnie

2 tyg.
Kropla lodu

Ciekawe bardzo

2 tyg.
...

Dobre!

2 tyg.
champion

Za pomian3, ++++

2 tyg.
Trzy

Mi też się podoba

2 tyg.
LU

W bardzo dobrym wydaniu

2 tyg.
Na skraju lasu

Ładna sceneria

2 tyg.
champion

DOBRE!

2 tyg.
Wędkarz

B R A V O !

2 tyg.
The Royal London Hospital

BDB

2 tyg.
Szczęśliwe Dzieciństwo

+++++

2 tyg.
o poranku...

+++++

2 tyg.
Alternatywna wersja życia.

DOBRE!

2 tyg.
parada...

+++++

2 tyg.
"dyplomatka"

Oooo.... Citroën, i jeszcze jeździ.

2 tyg.
jestem sama...

A tak se stała i czekała na mnie

2 tyg.
o poranku...

Ładnie

2 tyg.
Na Spiszu

Pięknie

2 tyg.
Wędkarz

Gratulacje

2 tyg.
LU

Ciekawe

2 tyg.
    .

Świetne

2 tyg.
    .

Ach te oczy! Gratulacje

2 tyg.
Serpentyny

Dzięki za komentarze i DNO

2 tyg.
-

Dobry kadr.

2 tyg.
Wiosna

Ładne plany :)

2 tyg.
...

Dynamicznie :) równiez za Bee :)

2 tyg.
Mijając

W B&W równiez ciekawie :) z Greenhorn... :)

2 tyg.