Ostatnie komentarze


Chodź w me ramiona

Powitanie to czy kłótnia

2 mies.
beztroska

Super uchwycony moment

2 mies.
.

Bardzo udane

2 mies.
O poranku

Malarskie, bardzo się podoba

2 mies.
Caledonia you're calling me

Dziękuję.

2 mies.
Projekcja o zachodzie

Dziękuję Panowie! Pozdrawiam.

2 mies.
Wielkopolska

Bardzo dobrze wykorzystana chwila

2 mies.
Kropelki na szybie

Ładne i ciekawe.

2 mies.
Kirkjufell

Udany kadr i czas naświetlania.

2 mies.
Bank

To się nazywa gospodarność. Podziwiam :D

2 mies.
... a jednak się kręci

A Kopernik była kobietą!!! Efektowne!

2 mies.
mróz

Bdb

beztroska

Bawcie się ze mną!

2 mies.
Sk8eR

Kask za mały pewnie ciśnie w głowę.

2 mies.
chowanego

Fajne bardzo

lisek

Jakby tu pofiglować?

2 mies.
W Lustrze Ulicy

Fajny kadr

...

Bdb

Co tam piszą dzisiaj ?

Fajne

LU

Fajna scenka

Bank

krowa tylko się pasła na tej łące...zbudowałem tam dom :)) zasadziłem drzewa z ktorych po wycięciu zbudowałem garaż , pergolę itp.:))

2 mies.
beztroska

Śliczna fotka!

Bank

Myślę, że dokonałeś właściwego wyboru. Krowa jako żywicielka rzecz pewna a bank, no cóż.....

2 mies.
Do szeregu

Oryginalne, ciekawe, super!!!

Majowe opowieści

Piękne!

lisek

Śliczny lisek i fotka!!!

.

bardzo i te fakturki

2 mies.
Bank

nie o nich mówię.Też zaczynałem od łąki na ktorej się pasła krowa ...bez banku.

2 mies.
beztroska

super ujęcie

2 mies.
Bieg po zdrowie

Jak pokazać nieciekawy korytarz? Ano tak właśnie.

2 mies.
Do szeregu

Fajne.

2 mies.
Zagraj mi piękny cyganie

Ciekawe.

2 mies.
Gniezno

Przeszłość i przyszłość tej przeszłości.

2 mies.
Rogalin-schody

Czy dębowe? Ładnie jest.

2 mies.
Bank

Widać że są szczęśliwi. Na ich miejscu wolałbym pozostać przy grabiach, kwiatach i polu. Fajne.

2 mies.
Bank

Sądząc po narzędziach jakie mają w garści i ich wyglądzie to są ludzie bardzo zamożni ;)

2 mies.
Bosco Verticale

a nie można by tak w Gdańsku, Poznaniu czy Szczecinie lub innym mieście...żyłoby się inaczej.

2 mies.
Bank

oni to wiedzą co posiadają

2 mies.
Portret

Dzięki!

2 mies.
Bank

Kto to wie, kto to wie;)

2 mies.
Żołny 7

ptaszkami cała strona nakarmiona...bdb fot.

2 mies.
Bank

chodzi strukturę własności...skromny ale kto za tym stoi...

2 mies.
Droga przez łąki

...byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna... ten spokój aż bije po oczach:-))) Ładne.

2 mies.
Bank

@ papajedi To dużo skromniejszy Bank. Oni dopiero zaczynają:-)))

2 mies.
Chodź w me ramiona

złote te parki masz...*****

2 mies.
Do szeregu

no właśnie...

2 mies.
Rogalin-schody

dobre wnętrzowe

2 mies.
beztroska

no fakt, słodziaki :)

2 mies.
Z otuliny KPK #1

ładnie

2 mies.
Co tam piszą dzisiaj ?

ładnie wypatrzone, dobry kadr

2 mies.