Powitanie to czy kłótnia
Super uchwycony moment
Bardzo udane
Malarskie, bardzo się podoba
Dziękuję.
Dziękuję Panowie! Pozdrawiam.
Bardzo dobrze wykorzystana chwila
Ładne i ciekawe.
Udany kadr i czas naświetlania.
To się nazywa gospodarność. Podziwiam :D
A Kopernik była kobietą!!! Efektowne!
Bdb
Bawcie się ze mną!
Kask za mały pewnie ciśnie w głowę.
Fajne bardzo
Jakby tu pofiglować?
Fajny kadr
Fajne
Fajna scenka
krowa tylko się pasła na tej łące...zbudowałem tam dom :)) zasadziłem drzewa z ktorych po wycięciu zbudowałem garaż , pergolę itp.:))
Śliczna fotka!
Myślę, że dokonałeś właściwego wyboru. Krowa jako żywicielka rzecz pewna a bank, no cóż.....
Oryginalne, ciekawe, super!!!
Piękne!
Śliczny lisek i fotka!!!
bardzo i te fakturki
nie o nich mówię.Też zaczynałem od łąki na ktorej się pasła krowa ...bez banku.
super ujęcie
Jak pokazać nieciekawy korytarz? Ano tak właśnie.
Fajne.
Ciekawe.
Przeszłość i przyszłość tej przeszłości.
Czy dębowe? Ładnie jest.
Widać że są szczęśliwi. Na ich miejscu wolałbym pozostać przy grabiach, kwiatach i polu. Fajne.
Sądząc po narzędziach jakie mają w garści i ich wyglądzie to są ludzie bardzo zamożni ;)
a nie można by tak w Gdańsku, Poznaniu czy Szczecinie lub innym mieście...żyłoby się inaczej.
oni to wiedzą co posiadają
Dzięki!
Kto to wie, kto to wie;)
ptaszkami cała strona nakarmiona...bdb fot.
chodzi strukturę własności...skromny ale kto za tym stoi...
...byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna... ten spokój aż bije po oczach:-))) Ładne.
@ papajedi To dużo skromniejszy Bank. Oni dopiero zaczynają:-)))
złote te parki masz...*****
no właśnie...
dobre wnętrzowe
no fakt, słodziaki :)
ładnie
ładnie wypatrzone, dobry kadr
Powitanie to czy kłótnia
Super uchwycony moment
Bardzo udane
Malarskie, bardzo się podoba
Dziękuję.
Dziękuję Panowie! Pozdrawiam.
Bardzo dobrze wykorzystana chwila
Ładne i ciekawe.
Udany kadr i czas naświetlania.
To się nazywa gospodarność. Podziwiam :D
A Kopernik była kobietą!!! Efektowne!
Bdb
Bawcie się ze mną!
Kask za mały pewnie ciśnie w głowę.
Fajne bardzo
Jakby tu pofiglować?
Fajny kadr
Bdb
Fajne
Fajna scenka
krowa tylko się pasła na tej łące...zbudowałem tam dom :)) zasadziłem drzewa z ktorych po wycięciu zbudowałem garaż , pergolę itp.:))
Śliczna fotka!
Myślę, że dokonałeś właściwego wyboru. Krowa jako żywicielka rzecz pewna a bank, no cóż.....
Oryginalne, ciekawe, super!!!
Piękne!
Śliczny lisek i fotka!!!
bardzo i te fakturki
nie o nich mówię.Też zaczynałem od łąki na ktorej się pasła krowa ...bez banku.
super ujęcie
Jak pokazać nieciekawy korytarz? Ano tak właśnie.
Fajne.
Ciekawe.
Przeszłość i przyszłość tej przeszłości.
Czy dębowe? Ładnie jest.
Widać że są szczęśliwi. Na ich miejscu wolałbym pozostać przy grabiach, kwiatach i polu. Fajne.
Sądząc po narzędziach jakie mają w garści i ich wyglądzie to są ludzie bardzo zamożni ;)
a nie można by tak w Gdańsku, Poznaniu czy Szczecinie lub innym mieście...żyłoby się inaczej.
oni to wiedzą co posiadają
Dzięki!
Kto to wie, kto to wie;)
ptaszkami cała strona nakarmiona...bdb fot.
chodzi strukturę własności...skromny ale kto za tym stoi...
...byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna... ten spokój aż bije po oczach:-))) Ładne.
@ papajedi To dużo skromniejszy Bank. Oni dopiero zaczynają:-)))
złote te parki masz...*****
no właśnie...
dobre wnętrzowe
no fakt, słodziaki :)
ładnie
ładnie wypatrzone, dobry kadr