Ostatnie komentarze


na lotnisku

@marpie... Dzięki, @maro... w tym przypadku uczen przerósł mistrza, a radość była w całym klubie

2 mies.
Jesienne drzewa

Mgiełki faktycznie zrobiły klimat, to się nazywa być w odpowiednim miejscu i czasie

2 mies.
Belchatow

@anma... Miło że zatrzymało na chwilę :)

2 mies.
Umbrellas & Illusions

+++

2 mies.
Zachód Słońca

Elegancko :)

2 mies.
Belchatow

Extra

2 mies.
...

Bdb

2 mies.
"garażówka na Różycu"

bdd

2 mies.
martwa natura z miechunką

@tacyt... Akurat tu mi całość kadru zarówno kompozycyjnie jak i kolorystycznie nie wadzi mi, a zdjęcie już swoje lata ma :)

2 mies.

@tacyt... Hmm chyba teraz bym użyła innego tła, jakoś tak to czuję

2 mies.
martwa natura z miechunką

Umiesz Pani kolorystycznie przyciągnąć wzrok.

2 mies.
martwa natura z maracuja i liczi

@tacyt...a ja pewnie bym w nim zmieniła te suchelce w butelce

2 mies.

@tacyt...mąki przywoziłam do domu w pąkach,vdzieki czemu mogłam bez przeszkód poświęcić im dłuższą chwilę gdyż nie opadały z nich platki

2 mies.

Ciekawe dlaczego taki przyjemny kadr nie zdobył uznania.

2 mies.
parapetowo

@tacyt... Mam kilka ujęć z tym oknem, zarówno z wewnątrz jak i z zewnątrz, nie wszystkie trafiły na plfoto, jak znajdę na dysku, to może coś zamieszcze

2 mies.

@tacyt... to stare zdjęcie z czasów, gdy nie śniło mi się o profesjonalnym tle do martwych natur, metodą prób i błędów wykorzystywałam za tło różne szale i apas...

2 mies.
Ciekawski jednorożec

Przeurocze :)

2 mies.
Wiosna początek

Pięknie

2 mies.
Co tam piszą dzisiaj ?

Bdb

2 mies.
Żółtodziób

Dobre

2 mies.
beztroska

Super jest :)))

2 mies.
MONIKA W KAPELUSZU

Podoba się bardzo

2 mies.
 Past'al Dente

Dobre

2 mies.
LU

Bardzo...

2 mies.
Z przedmieścia północy

Niesamowite...

2 mies.
PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ

Bardzo...

2 mies.
Umbrellas & Illusions

Fajowe

2 mies.
...

jak zawsze wsysa

2 mies.
Czas karmienia

Super

2 mies.
na małym ekranie...

Dobre

2 mies.

Bardzo fajne

2 mies.
Bolko II Mały

Fajne

2 mies.
…

I ja tak uważam :)

2 mies.
...

Bdb

2 mies.
observer..

Fajne

2 mies.
observer..

łobuziara ;)

2 mies.
Aleja

Bardzo ładnie podane

2 mies.
…

fajny kadr

2 mies.
"garażówka na Różycu"

bdb

2 mies.
observer..

troszkę niepokojące :-)

2 mies.
Bolko II Mały

fajnie dynamiczne

2 mies.
LU

Extra jest :)

2 mies.
na małym ekranie...

dobre

2 mies.
Pan pleszka

++++

2 mies.
Czas karmienia

świetne

2 mies.
Cały Benidorm u stóp Twych

bdb kadr

2 mies.
Wyłamani

+++

2 mies.
Umbrellas & Illusions

widzę, że miejscówka w typie ulubionych :)

2 mies.
...

bdb wiosennie i rzepakowo

2 mies.
PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ

ładny kadr

2 mies.