@tacyt... Mam kilka ujęć z tym oknem, zarówno z wewnątrz jak i z zewnątrz, nie wszystkie trafiły na plfoto, jak znajdę na dysku, to może coś zamieszcze
@tacyt... to stare zdjęcie z czasów, gdy nie śniło mi się o profesjonalnym tle do martwych natur, metodą prób i błędów wykorzystywałam za tło różne szale i apas...
@marpie... Dzięki, @maro... w tym przypadku uczen przerósł mistrza, a radość była w całym klubie
Mgiełki faktycznie zrobiły klimat, to się nazywa być w odpowiednim miejscu i czasie
@anma... Miło że zatrzymało na chwilę :)
+++
Elegancko :)
Extra
Bdb
bdd
@tacyt... Akurat tu mi całość kadru zarówno kompozycyjnie jak i kolorystycznie nie wadzi mi, a zdjęcie już swoje lata ma :)
@tacyt... Hmm chyba teraz bym użyła innego tła, jakoś tak to czuję
Umiesz Pani kolorystycznie przyciągnąć wzrok.
@tacyt...a ja pewnie bym w nim zmieniła te suchelce w butelce
@tacyt...mąki przywoziłam do domu w pąkach,vdzieki czemu mogłam bez przeszkód poświęcić im dłuższą chwilę gdyż nie opadały z nich platki
Ciekawe dlaczego taki przyjemny kadr nie zdobył uznania.
@tacyt... Mam kilka ujęć z tym oknem, zarówno z wewnątrz jak i z zewnątrz, nie wszystkie trafiły na plfoto, jak znajdę na dysku, to może coś zamieszcze
@tacyt... to stare zdjęcie z czasów, gdy nie śniło mi się o profesjonalnym tle do martwych natur, metodą prób i błędów wykorzystywałam za tło różne szale i apas...
Przeurocze :)
Pięknie
Bdb
Dobre
Super jest :)))
Podoba się bardzo
Dobre
Bardzo...
Niesamowite...
Bardzo...
Fajowe
jak zawsze wsysa
Super
Dobre
Bardzo fajne
Fajne
I ja tak uważam :)
Bdb
Fajne
łobuziara ;)
Bardzo ładnie podane
fajny kadr
bdb
troszkę niepokojące :-)
fajnie dynamiczne
Extra jest :)
dobre
++++
świetne
bdb kadr
+++
widzę, że miejscówka w typie ulubionych :)
bdb wiosennie i rzepakowo
ładny kadr