Ostatnie komentarze


MONIKA W KAPELUSZU

+++

2 mies.
Rogalin-schody

Ładny kadr.

2 mies.
patrol

+++

2 mies.
S E A T T L E

+++

2 mies.
Stars

Podoba się.

2 mies.
W Lustrze Ulicy

+++

2 mies.
.

Też tak uważam.

2 mies.
zdjęcie

+++

2 mies.
#001

+++

2 mies.
16 też się znajdzie... ;)

dzięki :)

2 mies.

dziękuję Wam bardzo :)

2 mies.
styczeń

bardzo dziękuję za Wasze wpisy i za wyróżnienie... :))

2 mies.
Umbrellas & Illusions

@cornus - to jest odbicie a nie odwrócone zdjęcie a owa linia to granica jakiejś szyby obiektu wykorzystanego do tego zdjęcia... bdb

2 mies.
Zamyślony

Świetnie wyszukany! Sprawia wrażenie postaci, jak nic. Gratuluję super spojrzenia na otaczającą nas przyrodę!

Kropelki na szybie

Masz świetną wyobraźnię i widać Duszę Artysty! Zafascynowały mnie pewnego dnia na szybie w kuchni. Podświetlone z zewnątrz słońcem wyglądały zjawiskowo. Może...

Z przedmieścia północy

takie pingwiny północnej półkuli... ;)

2 mies.
deszcz i zachód słońca

Śliczny kadr!

MONIKA W KAPELUSZU

To już któreś zdjęcie. Widzi mi się sesja z modelką w takim kapeluszu. Może kiedyś... +

2 mies.
LU

Postać Jezusa? nie na krzyżu i z opuszczonymi rękoma, jakby się poddał choć ludzie wciąż w niego wierzą i mają nadzieję - co symbolizuje postać kobiety. Tak to ...

2 mies.
Symetria

minimalistyczne... dobre

2 mies.
PIKNIK POD WISZĄCĄ SKAŁĄ

podoba sie

2 mies.
...

Ładny wiosenny kadr. Myślę, że można tam powrócić przy bardziej fotograficznej aurze.

2 mies.
Kropelki na szybie

Te kropelki na ciemnym tle przypominają mi bąbelki piany w wannie i wyglądają jak wklęsłe, a te na jasnym jak wypukłe. To zdjęcie może być inspiracją dla jubile...

2 mies.
Umbrellas & Illusions

Pomysł ciekawy. Widoczna jednak jest linia składania odwróconych zdjęć.

2 mies.
beztroska

😁👏👏👏👍

2 mies.
Symetria

Jak niżej, mnie też

2 mies.
Kropelki na szybie

Ślicznie dziękuję! To mój pierwszy komentarz jaki otrzymałam na plfoto. Będzie zapamiętany☺️! To miłe,bo ja tylko amatorka z telefonem. I nawet nie śmiem się...

miejskie ptaki

Ponura sceneria i ten żywy akcent. Dobre

2 mies.
Z przedmieścia północy

Niesamowity widok w ciekawej, jednolitej tonacji kolorystycznej

2 mies.
LU

Intymna chwila.

2 mies.
Symetria

raczej przejdzie niedocenione, ale mnie się bardzo widzi!

2 mies.
"Ver Vincit"

Wiele planów, pięknie

2 mies.
Świt

Ładny ten świt. Cichy, chłodny, lekko wilgotny.

2 mies.
Z przedmieścia północy

zimna egzotyka. Chwile musiałem popatrzyć, by zauważyć zlane z tłem ptaki:)

2 mies.
Wacik na patyczku po porannej kąpieli:)

Rozkoszny widok

2 mies.
#001

Fajnie woda łączy się z niebem

2 mies.
styczeń

Ładnie, dobry klasyczny kadr

2 mies.
Wychodząc z cienia

Bdb i fajny dwuznaczny tytuł

2 mies.
Z przedmieścia północy

Dzięki. Wybielanie ścian też im całkiem dobrze idzie... :)

2 mies.
S E A T T L E

Fajowe...

Z letniej łąki - Modraszek

Nie ważne czym się fotografuje. Ważne jak. Sam motylek sfotografowany świetnie. Kadr troszkę ciasny. Przydałoby się nieco więcej tła i umieszczenie motylka mn...

2 mies.
Kirkjufell

Podoba się bardzo...

Z przedmieścia północy

Świetnie to wygląda,fajnie się wpisują w te skalne formacje...:)

Chodź w me ramiona

Chodź w me ramiona, może tak...:)))

Żółtodziób

Ten żółtodziób to wie co z czym się je.:)

2 mies.
Zapuszcza żurawia

Super światło, środowisko i poza.

2 mies.
Ciekawski jednorożec

Ach te oczy.:) Świetnie i w oprawie.

2 mies.
Elektrociepłownia w Rybniku

Równowaga światła sztucznego i zastanego. To najlepsza pora na zrobienie takiego zdjęcia. Świetnie to wykorzystałeś.

2 mies.
Rogalin-schody

Myślę, że dębowe. Na takich rzeczach się nie oszczędza.

2 mies.
Świt

Fajny klimat. Dobrze zbudowany kadr. Szkoda, że zabrakło troszkę ostrości.

2 mies.