Ostatnie komentarze


*****

dobre

12 mies.
Wolność

za papa... - stanowczo ;)

12 mies.
Uliczne portrety

+++

12 mies.
NA REDZIE

+++

12 mies.
F

prosisz o krytykę - zdjęcie jest spoko i dałem plusa, ale dla mnie jest za ciasno skadrowane. Jakby tam była jakaś myśl, ale nie miała szansy się rozwinąć - tak...

12 mies.
SZUMY NA ŁĄCZACH

oj w serwerowniach to potrafi... ;) za Piotrem +++!

12 mies.
Peru, Andy

za Piotrem

12 mies.

dobre

12 mies.
Tramwaj

+++

12 mies.
Na zachód

no krajobrazu to nie upiększa... ;) dobre jako reporterskie

12 mies.
1751408853241

+++

12 mies.
Kawę z mlekiem proszę!

i dużo lepiej... +++

12 mies.
Kawa z mlekiem proszę!

za Witoldem... ;)

12 mies.
Kontakt z naturą

+++

12 mies.
BT

fajne

12 mies.
Kawę z mlekiem proszę!

+++

12 mies.
przez imagineskop

+++

12 mies.
Lublin

swego czasu byłem kilka razy w roku, jak żona podyplomówkę robiła...

12 mies.
Lublin

Greenhorn mimo wszystko zapraszam :)

Lublin

do Lublina już nie ma po co z fisheye jechać... - wszystko jest w tym albumie ;) BDB!

12 mies.
Faith Chronicles...

Bdb

12 mies.
Wczoraj i dzis...

Dobre

12 mies.
Uszy... ;)

Dobre

12 mies.
Eksponat poprostu

Super

12 mies.
BT

Super

12 mies.

dzięki... TTArtisan 7.5mm F2 Fisheye (dla APS-C)

12 mies.
Lato w Górach

Dziękuję, miło mi, że się podoba

bdb jakiego obiektywu używasz ? ja swój LUBELSKI ZAWRÓT GŁOWY robiłem samyang 8mm + pentax

przez imagineskop

bdb

@Piotr - no polubiłem ten obiektyw ;)

12 mies.
TOUR DE HANOI

PE proszę :)

12 mies.

bardzo Wam dziękuję :)

12 mies.
 oczopląs

dziękuję bardzo :)

12 mies.
Wczoraj i dzis...

Tak od zaplecza

12 mies.
obcinacz

Kolejny niebanalny kadr. Który to rok był? W kwestii technik mz. najważniejsze to własne podejście, a nie kopiowanie kogokolwiek.

12 mies.
Yellowstone

Fajne miejsce

12 mies.
Stary jak świat

Bardzo dobry kadr, świetna tonacja

12 mies.
BT

Super

12 mies.
Eksponat poprostu

Super

12 mies.
Bociuś

Fajny model

12 mies.
Faith Chronicles...

Fajne

12 mies.
Kawę z mlekiem proszę!

Dobre

12 mies.
obcinacz

+++

12 mies.

Ciekawe

12 mies.
...

Super

12 mies.
News

Dobre

12 mies.
Bałtyk przy fali 4-5°B

Dzięki za odwiedziny,

12 mies.
Na zachód

Cała Ameryka to kicz

12 mies.
1751512798512

Jest podpis na focie😀😀😀

12 mies.
BT

Polecam PE. Też wygląda dobrze.