Ostatnie komentarze


BT

Polecam PE. Też wygląda dobrze.

BT

Dzięki.

Goligłowa

Dobry street.

Kawę z mlekiem proszę!

Dobre.

...

Znakomite! Interesująca tonacja.

Dziewczynka bez zapalek ..

Bdb.

Wczoraj i dzis...

Zgadza się. Bardzo fajna streetowa fota.

Eksponat poprostu

Świetny kadr.

przez imagineskop

Z opisu nic nie rozumiem ale fota mi się podoba.

obcinacz

Mam podobne podejście. A ta fotografia mi się podoba.

Kawę z mlekiem proszę!

Dobre

12 mies.
...

dobre

12 mies.
Sokołowsko

Ładne

12 mies.
kwiaty

Dobre

12 mies.
Dziewczynka bez zapalek ..

Bdb

12 mies.
Wczoraj i dzis...

ciekawe

12 mies.
Eksponat poprostu

Dobre

12 mies.
przez imagineskop

Bdb

12 mies.
ławka

Dobre

12 mies.

Gratulacje ZD

12 mies.

Mega

12 mies.
Wczoraj i dzis...

bdb STREET !!!

12 mies.
Dziewczynka bez zapalek ..

Bdb kadr, ciekawe miejsce, świetny mural +++

12 mies.
...

DOOOBRE !!!!!

12 mies.
Kawę z mlekiem proszę!

dobre B&W !!!

12 mies.
BT

KLASA 👍👍👍 dla mnie SUPER !!!

12 mies.
Inne jezioro

+++

12 mies.
rozmowa

Mega

12 mies.
Hotelowy gość

duży MIŚ, piękny jest - nie drażnić radzę :)

12 mies.
.

Super!

12 mies.
Spodki ?

Kosmiczne

12 mies.
Chaber

Na PE jak lampka nocna

12 mies.
Uliczne portrety

superanckie !!!

12 mies.
Nim wzejdzie słońce

+++

12 mies.
kwiaty

Ladne kolory

12 mies.
Kontakt z naturą

dobrze zauważone, opowiada !!!

12 mies.
Sokołowsko

Ladne

12 mies.
...

Rozmowy kontrolowane

12 mies.
Latarnik

za Markiem +++

12 mies.
Lato w Górach

znakomity kadrowo , chmury i ich forma MEGA !!!

12 mies.
Wolność

ładnie !!!

12 mies.
BRUTALIZM

Dobry "Industrial Street" 👍

12 mies.
Na zachód

Piotr :)))))

12 mies.
NA REDZIE

Gada bardzo - świetny prawdziwy kadr !!!

12 mies.
...

Myslalem ze kogos innego :)

12 mies.
Wąwóz Glen Helen

Przemyslane

12 mies.
Lublin w oczach kamienic

Za Maro

12 mies.
Bagry

Dobre

12 mies.
 oczopląs

Sie schowal:)

12 mies.

Ekstra Odwaznie:)

12 mies.