Pamiętam ten Czerwiec 76. Zaczęły się wakacje i pojechaliśmy całą rodziną pociągiem nad morze. Potem były ME w piłce kopanej i Panenka szczelał karne Mayerowi.
dziękuję :); @Big Don Ovich-u - w opisie umieszczam zazwyczaj informacje na ta temat modelu i rodzaju aparatu, negatywu na jakim zrobiłem zdjęcie oraz skrócone ...
Lubię
Fajne bardzo
Bardzo dobre
Bdb
Podoba się
Dobre
+++
Dobre
Bardzo dobre. Czuć ten ruch.
Fajne
:)))
Dla mnie...Znakomite !
Super....Bardzo misie :)
Jak wędrówka to tylko na PE, zapraszam.
Pamiętam ten Czerwiec 76. Zaczęły się wakacje i pojechaliśmy całą rodziną pociągiem nad morze. Potem były ME w piłce kopanej i Panenka szczelał karne Mayerowi.
Dobre
Fajne
+++
Podoba się
Ładna pocztówka
Dobre
Pięknie
Dobre
Dobre
Świetnie pokazane ;)))
Ładnie
Lubię bardzo
:)))
Na PE robi wrażenie
Ładne bardzo
+++
Dobre
Ładnie
:)))
Znakomite foto !
Ok.!!
Mocne jest
Piękny staruszek
Dobre.
Dobre
Dobre
Dobre
Dobre jest
dziękuję :); @Big Don Ovich-u - w opisie umieszczam zazwyczaj informacje na ta temat modelu i rodzaju aparatu, negatywu na jakim zrobiłem zdjęcie oraz skrócone ...
Dobre
I miejscówka extra :)
@Greenhorn- nie pytałem, ale nie wykluczone. Dziękuję za komentarze.
Dziękuję za komentarze.
@Big Don Ovich - trafiony zatopiony. Dziękuję wszystkim za komentarze.
Fajne ujęcie. Puszki z farbą kontra żaglówki +++