Ostatnie komentarze


Aga Zaryan

Fajne !

11 mies.
Odbicia

Ciekawe , 2cm dolu bym obciol mz..

11 mies.
Salar de Gorbea

Klasa !

11 mies.
Lublin - Brama Krakowska

bdb

11 mies.
koszykówka

Greenhorn slusznie prawi !

11 mies.
...

Piekne !

11 mies.
...

Swietne !

11 mies.
...

Cool !

11 mies.
Deszczowe lato

Za Markusem !

11 mies.
Łyska

Pieknie !

11 mies.
szeryf

Prawdziwy

11 mies.
 road blues

Przestrzeń i wolność

11 mies.
Nad wodą

Pięknie

11 mies.
...

Zabawa światłem.

11 mies.
Ty i ja

Fajne wyszło.

11 mies.
Dorina

szczery portret, dobry 👍

11 mies.
Sasanka

Bajecznie

11 mies.
Himba

Podoba się.

11 mies.
Dudek

Zaiste piękny kadr w pięknym świetle z pięknym ptakiem.

11 mies.
.

Dobre zdjęcie.

11 mies.
Deszczowe lato

Pusto i romantycznie.

11 mies.
Fanad Head

Pięknie

11 mies.
.

świetny kadr !!!

11 mies.
Dudek

+++

11 mies.
Francuskie klimaty

w ładnym świetle, kolory +++

11 mies.
Tyle mam na głowie

dobry portret, tonacja +++

11 mies.
*

Super uchwycone:)

11 mies.
Gdańsk 4

Ładnie B&W:)

11 mies.
Sasanka

pięknie +++

11 mies.
Ty i ja

ciekawy obraz !!!

11 mies.
We mgle

Jest klimacik:)

11 mies.
weekendowa abstrakcja

Ciekawie:)

11 mies.
...

bardzo ładnie z cieniami 👍

11 mies.
 road blues

bardzo ładnie, podoba się !!!

11 mies.
Salar de Gorbea

Niezwykle piękne miejsce i foto:)

11 mies.
szeryf

dobry portret, kolory +++

11 mies.
Nad wodą

+++

11 mies.
...

.... niezłe

11 mies.
Dudek

+++

11 mies.
Rothenburg ob der Tauber

.... kosztem lewej strony (do usunięcia) pokazał bym tą latarnię z prawej... i może jakiś płomyczek dla urozmaicenia :-)

11 mies.
...

Dobre

11 mies.
 road blues

+++

11 mies.
 road blues

ładny kawałek podłogi

11 mies.
W lesie Fanal

nastrojowo

11 mies.
...

Dziękuję pięknie :)

11 mies.
Nad wodą

+++

11 mies.
 road blues

+++

11 mies.
szeryf

Budzi respekt ;)

11 mies.
Aga Zaryan

Bdb :)

11 mies.
Latawiec

Super uchwycona :)

11 mies.