Ostatnie komentarze


LELISZKA

dobre

11 mies.
Tube Chronicles...

Dobre

11 mies.
Ojciec i syn

fajne

11 mies.
W lesie Fanal

Dobre

11 mies.
Salar de Gorbea II

Rewelka

11 mies.
Wiatr

Podoba się

11 mies.
Rzeka Kurówka

Dobry klimat

11 mies.
Odpoczynek nad morzem

Dobre

11 mies.
autko gdzieś  w Arizonie

Dobre

11 mies.
weekendowa abstrakcja

Bardzo dobre

11 mies.
Latawiec

Dobre

11 mies.
Aga Zaryan

Dobre. Lubię zdjęcia z kontrabasem. Problem zaczyna się po koncercie bo do autobusu się nie zmieści, do samochodu też nie. Jak się z tym przemieszczać. Podziwia...

11 mies.
 Pomnik Szalonego Konia

Ciekawa historia i ciekawe zdjęcie.

11 mies.
Działkowe lato

Bardzo dobre

11 mies.
szeryf

Jak z prawdziwego westernu

11 mies.
kiedy zapada zmrok..

Ładna kompozycja z tą gałązką w obu rogach.

11 mies.
Śnieżne kotły

Dobre

11 mies.
...

Ładnie doświetlone- tak dyskretnie.

11 mies.
Ty i ja

Baardzo dobre

11 mies.
Sasanka

Dobre

11 mies.
Himba

Bardzo dobre

11 mies.
Tyle mam na głowie

Bardzo dobre

11 mies.
Francuskie klimaty

Lubię takie klimaty

11 mies.
Dudek

Bardzo dobre. Zazdroszczę spotkania.

11 mies.
Rothenburg ob der Tauber

Dobre

11 mies.
.

Dobrze złapane.

11 mies.
Deszczowe lato

Za porzednikami

11 mies.
Odbicia

Bardzo dobre

11 mies.
Dorina

Dobry portret

11 mies.
Łyska

Piękne

11 mies.
Łyska

+++

11 mies.
Jeszcze jeden kiczyk skansenowy

Bardzo dobre

11 mies.
Uliczne portrety

Dobry portret. Cała seria jest super

11 mies.
*

Dobre pod tym kątem

11 mies.
1752945541668

Bardzo dobre. Kolor i swiatło na plus.

11 mies.
Salar de Gorbea II

Bardzo dobre

11 mies.
Tube Chronicles...

Dobre złapane

11 mies.
Tatry

Piękna okolica- pięknie pokazana.

11 mies.
Mordor

Bardzo dobre

11 mies.
Frecce Tricolori

Bardzo dobre

11 mies.
...

Dobry portret-do mnie przemawia.

11 mies.
Salar de Gorbea II

mega piękny kadr z mega ciekawego miejsca, dla mnie SUPER !!!

11 mies.
*

mega dobre, dla mnie SUPER !!!

11 mies.
Uliczne portrety

lubię bardzo całą serię ulicznych portretów, znakomity i prawdziwy street, mina i dłoń gościa za dziewczynami - bezcenna 😁

11 mies.
Jeszcze jeden kiczyk skansenowy

podoba mi się ten kadr !!!

11 mies.
Łyska

cudeńko 👍

11 mies.
idziemy tylko w dobrą stronę

+++

11 mies.
*

Swietne !

11 mies.
...

Swietne !

11 mies.
Uliczne portrety

Dziekuje Wszystkim..

11 mies.