Ostatnie komentarze


We dwoje

dobrze jest

11 mies.
Wakacje

przyjemna miniaturka

11 mies.
*****

ładny portrecik

11 mies.
Szyba

Racja. Opera jest nie dla wszystkich. Podobnie fotografia.

11 mies.
...

bdb

11 mies.
...

dobre

11 mies.
*****

bdb

11 mies.
*****

ładnie

11 mies.
Woda i słońce

Aż trudno uwierzyć. Wygląda jak Adriatyk.

11 mies.
Klon

Cóż ma piernik do wiatraka? Nic. Zupełnie nic konstruktywnego w tym komentarzu. Chociaż... zarówno w malarstwie, jak i fotografii warto wyjść poza schemat. Sp...

11 mies.
Szyba

Wiesz @Tahapa... czasami trzeba spojrzeć głębiej i oddać się refleksji bądź milczeć. Patrzeć to nie to samo co widzieć. Nie wszystko jest dla każdego...

11 mies.
Szczytowanie

Fajna fota, ale to Skrajne Solisko (Predne Solisko 2093 m) w rejonie Sczyrbskiego Plesa. Mam kilka podobnych zdjęć.

11 mies.
Wspomnienie

Klasyka ale zawsze piękna.

11 mies.
Nadchodzi

Groźnie wygląda. Gratuluję DNO.

11 mies.
We dwoje

Bardzo fajny spokojny kadr.

ODPOCZYNEK

bdb

11 mies.
O poranku

dobre, trochę szkoda skrzydełek mz

11 mies.
W kroplach deszczu

dobre

11 mies.
Kolia

ładna

11 mies.
We dwoje

bdb

11 mies.
Wakacje

bdb

11 mies.

Inne sporzenie.

11 mies.
1753731468993

Kolorowy światek jak z klocków lego zrobiony.

11 mies.
Deszczowy bociek

BDB

11 mies.
Biała tęcza

Dobre

11 mies.
Ania

Mnie się podoba.

11 mies.
.

fajnie

11 mies.
Buszujący w zbożu

Brzydki pająk na pięknym zdjęciu.

11 mies.
Kolia

Piękne perełki.

11 mies.

Jest ok. Dodałbym jak modelka pije mleko i mamy wiejski klimat :)

11 mies.
Rynek

Dziękuję za komentarze :) Pozdrawiam

11 mies.
Koty dwa

Koty dwa i już ;) Był tam jeszcze jeden pies, ale się tu nie załapał do kadru. Wyglądało, że towarzystwo jest raczej zaprzyjaźnione... A wszystko to działo się ...

Witaj:) dla przypomnienia: [_ https://plfoto.com/zdjecie/1931636/kompanijna-kompanka?from=album/131414 _]

11 mies.
kompanijna Kompanka :))

przypominam - w ramach przypominania "starych znajomych", którzy ponownie pojawili się na Plfoto :)

11 mies.
z cyklu: podróżowanie jest fajne

@Karbiku - bezpiecznie, choć niektórych boli głowa... :)

11 mies.
z cyklu: podróżowanie jest fajne

:) i to bardzo wielu...

11 mies.
deszczowa fontanna

:) czemu tak późno... ja "tu" byłem cały czas :)

11 mies.
W Saskim Ogrodzie...

@Karbiku - a jak mnie miło :) :) :)

11 mies.
szlakami dzieciństwa.

@Karbiku - szalenie się cieszę, że Cię "widzę". Dziękuję :)

11 mies.
stary człowiek i może...

podoba się

11 mies.
.

fajny skręt b&w

11 mies.
Powrót

Piękne 🤩

11 mies.
Okna małe i duże

****

11 mies.
ucieczka

bdb

11 mies.
Z górki...

.....

11 mies.
.

bdb

11 mies.
Biała tęcza

Bardzo rzadkie zjawisko...mam taką z Madery.

11 mies.
Biała tęcza

.... nietuzinkowe, fajne foto

11 mies.
Zuzia

I to ...są extra

11 mies.
Zuzia

i to...

11 mies.