Ostatnie komentarze


Deszczowy bociek

+++

11 mies.
Kierowca po parku

dobre

11 mies.
kurniawa

Bdb

11 mies.
Na spacerniaku w parku

A to już mniej więcej jego pora :)

Noc nad Lednikiem

Fajne

11 mies.
Na szlaku.

Bdb

11 mies.
Twyfelfontein

A z tym towarem to był dostatek w Etoshy... Poszukam fotek...:)

11 mies.
Struktury

Tu widać ślady kopytnych na dnie...

11 mies.
Na spacerniaku w parku

Gdy wybuchnie 3/4 powierzchni USA znika a chmura dymu po dotarciu do Europy daje pogode minus 15 stopni na długi czas...

11 mies.
Woda i słońce

Obrazek fajny

11 mies.

Fajnie tak

11 mies.
kurniawa

Groźnie.

Na spacerniaku w parku

Śniadanie w superwulkanie:)

kurniawa

sama przyjemność... ;)

11 mies.

obraził się na Ciebie... ;) bdb

11 mies.
z cyklu: podróżowanie jest fajne

Ech. Są jeszcze tryhardzi analogowi :)

deszczowa fontanna

cieszę się, że tu znowu trafiłam...

11 mies.
z cyklu: podróżowanie jest fajne

zwłaszcza podróżowanie w chmurach - ale czy koło wiatraków bezpiecznie???

11 mies.
W Saskim Ogrodzie...

zdjęcie + komentarze >> od razu mi lepiej na sercu

11 mies.
szlakami dzieciństwa.

polaroidy mają swój klimat, nie do podrobienia. brawo!

11 mies.
Powrót

Sztosik

fajne, inne

11 mies.
Jeden

bdb

11 mies.
Cmentarzysko pociągów w Uyuni IV

bdb

11 mies.
Adaptacja

:-) ... brawo za reflex

11 mies.
zarosło...

+++

11 mies.
Pójdźka

+++

11 mies.
...

+++

11 mies.
Noc nad Lednikiem

... ciekawe

11 mies.
PLF_2025_07_25

.... w najlepszych rodzinach się zdarza :-)

11 mies.
Woda i słońce

.... kiedyś mogło być ciepłe :-)

11 mies.

.... inaczej, ciekawe

11 mies.
karnawał

DNO,podziękował

11 mies.
Stuktury w oparach

+++

11 mies.
...

+++

11 mies.
LELISZKA

+++

11 mies.
Pójdźka

+++

11 mies.
Adaptacja

świetnie

11 mies.
Głowa do góry...

+++

11 mies.
Struktury

fajne to jest

11 mies.
Cmentarzysko pociągów w Uyuni IV

ładnie ten cmentarz rozpracowałeś

11 mies.
...

bdb

11 mies.
W zawieszeniu

+++

11 mies.
Relax

+++

11 mies.
Stare Brusno

ładnie

11 mies.
karnawał

fajne

11 mies.
1753619615801

dobre

11 mies.
Kniazie

bardzo

11 mies.
ja pójdę dołem...

+++

11 mies.
...

fajne

11 mies.