Ostatnie komentarze


...letnie spacery po warszawskie

Bdb

11 mies.
Anioł

Dobre

11 mies.
_DSC4448-2a

Tonacja i kadr

11 mies.
...

Najs

11 mies.
Afrykańskie równiny - Gnu

Dobry kadr

11 mies.
Afrykańskie równiny - Gnu

Świetne!

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

@strzyrzyc - pojawił się nagle, aparat miałem nie przygotowany więc wyszło jak wyszło, ale i tak się cieszę bo to rzadko spotykany samochód na drogach publiczny...

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

bardzo Wszystkim dziękuję za opinie i oceny 👍

11 mies.
...

twoje zdjęcia mnie zatrzymują na dłuższą chwilę - świetne jest !!!

11 mies.
*

ładnie prosi... o zdjęcie :), +++

11 mies.
Dobry trop

Bardzo dobra praca.

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Dobra praca.

11 mies.
zdobywcy

Bardzo dobry kadr, świetne B&W

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Dobry światłocień, zawsze ciekawy.

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Dobry strzał, ciekawe w tej tonacji.

11 mies.
_DSC4448-2a

Bdb !!!

11 mies.
...

Super.

11 mies.
ŁAWKA REZERWOWYCH

fajny moment / tytuł +++

11 mies.
O zachodzie

Pryzjemnie się patrzy.

11 mies.
  ***

bardzo ładny kadr !!!

11 mies.
...

za mariag36 !!!

11 mies.
wyczekiwanie

za marpie

11 mies.
Pierwsze budzą się drzewa późnej domy.

świetny klimatyczny kadr w pięknej tonacji +++

11 mies.
...

fajowe +++

11 mies.
...

za markus !!!

11 mies.
Pocisk

atak, świetnie uchwycone !!!

11 mies.
Dobry trop

bardzo +++

11 mies.
...

świetne 👍

11 mies.
LU

dobry kadr !!!

11 mies.
Albumowe

jestem za, +++

11 mies.
Tatry

Nomad daje dużo radości ;)

RO
11 mies.
... z papierosem

za Big DOn'em +++

11 mies.
ich czas.....

Bdb

11 mies.
Strażnik

+++:)

11 mies.
Poranek na Hali

ładny kadr !!!

11 mies.
Lublin filmowy

Bdb

11 mies.
O zachodzie

Dobre

11 mies.
  ***

@Akrim => dzięki, miło mi, od Ciebie to komplement, choć ja tam byłem przybyszem, przejechałem ileś tam setek kilometrów tylko po to, by sfotografować wschód pe...

11 mies.
O zachodzie

Dobre

11 mies.
O poranku nad Wisłą

Bdb

11 mies.
on the meadows....

Super:)

11 mies.
summer stories...

Magicznie:)

11 mies.
Lublin filmowy

Wszystkim pięknie dziękuję:)

11 mies.
O poranku nad Wisłą

Wszystkim pięknie dziękuję:)

11 mies.
głęboko w puszczy

Piękna:)

11 mies.

Pięknie, malarsko:)

11 mies.
Poranek na Hali

Ładne światło:)

11 mies.
*****

Urocza:)

11 mies.
Pierwsze budzą się drzewa późnej domy.

Super klimat:)

11 mies.
ŁAWKA REZERWOWYCH

Panowie odpoczywają....aktywnie:)))

11 mies.