Ostatnie komentarze


Słoneczniki

Piękne 😊

11 mies.
Żagnica

bdb

11 mies.
Wenecja

ładne

11 mies.
Grzybki

Kurde sorki dopadła mnie gonitwa życiowa nie zaglądałem tu. Dzięki za komentarze ;)

the smell of summer.....

Pieknie pachnieje ;)

CHAPEAU BAS

fajne

11 mies.
dolls

bdb

11 mies.
Islandzki pejzaż

bdb

11 mies.
Afrykańskie opowieści - młodzieńcze igraszki

bdb

11 mies.
the scent of summer....

Piękne

11 mies.
Lublin - nie takie mroczne zakamarki

dobrze geometria prowadzi

11 mies.
DOGONIĘ CIĘ

Ładnie opowiada.

11 mies.
Słoneczniki

ładnie

11 mies.
The Lost Morning

bardzo ładne

11 mies.
Ręka Pustyni III

fajne

11 mies.
CHAPEAU BAS

fajne

11 mies.
kolory lata

bdb

11 mies.
Wodne zabawy cd.

Super

11 mies.
*****

Podziękował. Pozdrawiam :)))

11 mies.
Wodnik

++++++

11 mies.

jak niżej +++++++++++

11 mies.
*****

++++++++++

11 mies.
Żagnica

Popieram++++++++++++

11 mies.
Etna

p^ękny kadr !!!

11 mies.
.

Za Blueman

11 mies.
Smreki i Tatry

ładnie na niebiesko +++

11 mies.
.

bardzo git 👍

11 mies.
...

lubię bardzo 👍

11 mies.
Namib-Naukluft

za rezon

11 mies.
...

za marpie +++

11 mies.
...

za Big Don'em !!!

11 mies.
Lublin filmowy

bardzo filmowo !!! podoba się !!!

11 mies.
Fly Away

świetna praca !!!

11 mies.
Wieczorne spacery z aparatem

+++!

11 mies.
Burza

znakomita fotografia 👍

11 mies.
***

fajowe +++

11 mies.
Spacer

bardzo dobre +++

11 mies.
bimbrownik na dużą skalę

za marpie :)

11 mies.

Bdb portret !!!

11 mies.
Żniwa

git 👍👍👍

11 mies.
STĄD DO WIECZNOŚCI

bardzo rezon'owe i bardzo dobre 👍

11 mies.
The Hanging Cloud

spektakularny kwadracik !!!

11 mies.
Obrazki miejskie

podoba się +++

11 mies.
...

bardzo +++

11 mies.
Łomnica w chmurach

koniecznie na PE, dobry krajobrazowy kadr +++

11 mies.
...

bardzo ładnie, delikatnie !!!

11 mies.
terrariumist

Dobre.

Linoskoczek

Ciekawie to wygląda. Podoba się.

.

Podoba się.

Sea Towers

Bdb.