Ostatnie komentarze


Filharmonia księżycowa

+++++

11 mies.
Dobry trop

troszkę mnie rozpraszają drzewka z lewej. Poza tym jednym szczegółem dobre zdjęcie

11 mies.
Kontrast

Tytuł 4K sam się narzuca - BDB

11 mies.
wyczekiwanie

fajne stado

11 mies.
...

super z tą kontrą

11 mies.
O zachodzie

ładnie, malarsko

11 mies.
...

dobre

11 mies.
-

z jajem

11 mies.
Lublin - ul. Grodzka

BDB

11 mies.
Tbilisi

ładna panorama

11 mies.
A.

BDB

11 mies.
Jangcy

świetny klimat

11 mies.
Zimorodek

BDB

11 mies.
Łowca Androidów

.... kiedy pobudka!

11 mies.
deszczyk

super

11 mies.
1754941930093

podoba się

11 mies.
1000021862

rozkład częściowy, dobre

11 mies.
Szkocja

Dobra robota

11 mies.
A.

podoba mnie się

11 mies.

dobre, fajne światło

11 mies.
Szkocja

ładny kadr, fajne światło

11 mies.
...

Jedno z lepszych w ostatnim czasie. Pięknie poukładane, światło, zachowana zasada: "mniej, znaczy więcej" itd. Brawo.

11 mies.
CHAPEAU BAS

takie "dialogowe" lubię.

11 mies.
...

Poukładane wzorowo.

11 mies.
*

w dobrym momencie. dynamika.

11 mies.

Gratulacje Marcinie :)

11 mies.
Poranek na Hali II

Pięknie

11 mies.
Szkocja

Super

11 mies.
.

Chałupy obok "Portu Chałupy"?;)

11 mies.
Dobra wiara idziemy

bajkowe!

11 mies.
Taniec

Dobry przykład ile może zdziałać tytuł do zdjęcia. Mnie kontekst obrazu i tytułu zatrzymał. Proszę mi wybaczyć Autorze, ale tylko kontekst.

11 mies.
.

nooo, bardzo miłe.

11 mies.
No entry

To jest któryś z warszawskich mostów, ale nie pamiętam który:) PS. Kadr bardzo poprawny technicznie!

11 mies.
...

Bardzo dobre foto.

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

kontrasty na tak:)

11 mies.
LU

pysznie

11 mies.
...

na tak.

11 mies.
LU

"po mojemu" ten kadr:)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Udane panoramowanie:)

11 mies.
-

ale fajna kreacja:)

11 mies.
LU

jak Piotr-M

11 mies.
*

Takie ulotne, nieokreślone okruchy b.lubię.

11 mies.
A.

W antyramę i na ścianę. Serio.

11 mies.
TRÓJKĄT BERMUDZKI

"Markowe" w pełni tego słowa;)

11 mies.
...

Dziękuję za opinie:)) Ale chciałem się też podzielić pewną myślą, pod którą podpisałbym się obiema rękami, a której nie zacytuję dosłownie, bo z pamięci:)) ...

11 mies.

Oryginalne jak na te czasy.

11 mies.
...

bdb

Filharmonia księżycowa

super

Lublin - ul. Grodzka

Dobre

11 mies.

Bdb

11 mies.