Ostatnie komentarze


Tbilisi

j.n.

11 mies.
Rusinowa polana

IMHO źle to wygląda jak cienie na zdjęciu są jaśniejsze od świateł. "Groźna" klimatyczna góra fotki zupełnie gryzie się z sielankowym dołem, nie pasuje to do si...

Wierzbówka na Hali Gąsienicowej

super!

11 mies.
deszczyk

lux!

11 mies.
Filharmonia księżycowa

bdb

11 mies.
Szkocja

Pięknie

Lublin - ul. Grodzka

klawo

11 mies.
Zimorodek

dobry strzał

11 mies.
C/2025 K1 Atlas i M-27 "Hantle"

Interesujący, niebanalny kadr. Akurat wczoraj sobie przycelowałem w M27 z ciekawości, jedną klatkę

Szkocja

ładnie

11 mies.
**

co się pa3?

11 mies.
BT

dobre jest

11 mies.

Super

11 mies.

Super

11 mies.
_DSC5794a

Świetny kadr.

11 mies.
_DSC4448-2a

Dobre

11 mies.
Afrykańskie równiny - Gnu

Dobre

11 mies.
O zachodzie

Pięknie

11 mies.
Kopki

Dla mnie to wspomnienia z dzieciństwa. Podoba się

11 mies.
LU

Dobry street :)

11 mies.
Lublin - ul. Jezuicka

Dobry street :)

11 mies.
**

Dobre :)

11 mies.
-

Ciekawa kombinacja z cieniem :)

11 mies.
Filharmonia księżycowa

Ciekawe :)

11 mies.
...

Dziękuję pięknie :)

11 mies.

Piękne foto :)

11 mies.
Łowca Androidów

Dobre :)

11 mies.
A.

Podoba się :)

11 mies.
Lublin - ul. Grodzka

Bdb :)

11 mies.
**

Zadumanie....:)

11 mies.
*

Super złapana chwila :)

11 mies.
LU

Bardzo fajne :)

11 mies.
1000021862

I to także :)

11 mies.
Dwoje ludzi, dwie ścieżki

Podoba się :)

11 mies.
Lothlorien

Bdb :)

11 mies.
Filharmonia księżycowa

Dobre :)

11 mies.
1754941930093

Fajne :)

11 mies.

Piękne foto!

11 mies.
deszczyk

Super :)

11 mies.
Jangcy

Podoba się :)

11 mies.
M&J

Bdb :)

11 mies.
TRÓJKĄT BERMUDZKI

:)))

11 mies.
.

Bdb :)

11 mies.
Chmurzy się..

Dobre :)

11 mies.
-

Fajne :)))

11 mies.
Anioł

Kolejna fajna odsłona :)

11 mies.

Oh, zdjęcie dnia. Jak milo

...

Piękna praca :)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

Lubię bardzo :)

11 mies.
...letnie spacery po warszawskie

+++ :)

11 mies.