Ostatnie komentarze


O świcie..

w takiej mgle to można się zgubić

4 dni
leniwe popołudnie...

wiejska sielanka

4 dni
Duży i mały

w ładnym światełku

4 dni
Był sobie szpaczek

Też mnie przeraziło w pewien sposób

leśne duchy

Super

4 dni
Był sobie szpaczek

Straszne

4 dni

@Greenhorn często chodzi z głową i obiektywem w chmurach. I na dobre to wychodzi. Kolejne świetne zdjęcie.

4 dni
Sejmik

Cudowny widok

4 dni

+++

4 dni
W BLASKU MODY

Fajne

LU

Fajne

...

Fajne

...

Dobre

4 dni
...

Dobre

4 dni
In Blue

Out of the blue https://youtu.be/W5pNzBqryOE?si=grqx5i-9-KdVsPlZ

4 dni
Lublin - ulica Kv Farze

+++

._.

+++!

Szyb I

bdb

Poranne spotkanie

piękny...

Brygada

to Ci się trafiło... :)

Duży

Dobre

4 dni
Face to face

bdb

.

+++!

Pamiątka ze spaceru

:))

z bałtyckich opowieści...

ładnie...

Polej!

podoba...

Skupienie Grzegorza

+++!

Potrójne wygięcie

jak i wcześniejsze z serii... ;)

Strzyga

świetna...!

Most (odwrócony o 180°)

Dobre

4 dni
.

bdb

Światło i loki

+++!

.  ... ... ...

bdb!

    .

stanowczo za silhouette

Bałtyckie Klimaty

bdb!

 Połów na jeziorze Tana

+++!

San w oparach mgły

Podoba się

4 dni
dzioby z jeziora Tana

dzień pelikana był widzę... ;)

Wnętrze światła

Bdb

4 dni
...

Podoba się

4 dni
Bałtyckie klimaty

Podoba się.

4 dni
Aria

Podoba się

4 dni

Taką ją pamiętam. Dobre https://youtu.be/t2a8fuTEpqw?si=IQ-HGj7jHGAQ-Bx9

4 dni
W DRODZE

Dużo rzeczy można zobaczyć po drodze. Dobre foto.

4 dni
Dżinn...

Dobre

4 dni
Wypadek

Bdb z wysokim horyzontem. Dużo się dzieje.

4 dni
...

@rezon na pewno rosę :) ale tak później, jak przeschnie lubię tak się zgubić w trawie :)dziękuję @Bee dziękuję @HheniekK; @tacyt dziękuję :)

4 dni
W BLASKU MODY

Dobre

4 dni
W chmurach

Dobre

4 dni
LU

Dobre

4 dni