w takiej mgle to można się zgubić
wiejska sielanka
w ładnym światełku
Też mnie przeraziło w pewien sposób
Super
Straszne
@Greenhorn często chodzi z głową i obiektywem w chmurach. I na dobre to wychodzi. Kolejne świetne zdjęcie.
Cudowny widok
+++
Fajne
Dobre
Out of the blue https://youtu.be/W5pNzBqryOE?si=grqx5i-9-KdVsPlZ
+++!
bdb
piękny...
to Ci się trafiło... :)
:))
ładnie...
podoba...
jak i wcześniejsze z serii... ;)
świetna...!
bdb!
stanowczo za silhouette
Podoba się
dzień pelikana był widzę... ;)
Bdb
Podoba się.
Taką ją pamiętam. Dobre https://youtu.be/t2a8fuTEpqw?si=IQ-HGj7jHGAQ-Bx9
Dużo rzeczy można zobaczyć po drodze. Dobre foto.
Bdb z wysokim horyzontem. Dużo się dzieje.
@rezon na pewno rosę :) ale tak później, jak przeschnie lubię tak się zgubić w trawie :)dziękuję @Bee dziękuję @HheniekK; @tacyt dziękuję :)
w takiej mgle to można się zgubić
wiejska sielanka
w ładnym światełku
Też mnie przeraziło w pewien sposób
Super
Straszne
@Greenhorn często chodzi z głową i obiektywem w chmurach. I na dobre to wychodzi. Kolejne świetne zdjęcie.
Cudowny widok
+++
Fajne
Fajne
Fajne
Dobre
Dobre
Out of the blue https://youtu.be/W5pNzBqryOE?si=grqx5i-9-KdVsPlZ
+++
+++!
bdb
piękny...
to Ci się trafiło... :)
Dobre
bdb
+++!
:))
ładnie...
podoba...
+++!
jak i wcześniejsze z serii... ;)
świetna...!
Dobre
bdb
+++!
bdb!
stanowczo za silhouette
bdb!
+++!
Podoba się
dzień pelikana był widzę... ;)
Bdb
Podoba się
Podoba się.
Podoba się
Taką ją pamiętam. Dobre https://youtu.be/t2a8fuTEpqw?si=IQ-HGj7jHGAQ-Bx9
Dużo rzeczy można zobaczyć po drodze. Dobre foto.
Dobre
Bdb z wysokim horyzontem. Dużo się dzieje.
@rezon na pewno rosę :) ale tak później, jak przeschnie lubię tak się zgubić w trawie :)dziękuję @Bee dziękuję @HheniekK; @tacyt dziękuję :)
Dobre
Dobre
Dobre