@Xenon2Merchant Bardzo Dziekuje , Czasami Ciezko trafic w gusta innych
...fajnie ujęcie...podoba się...
@Greenhorn Bardzo dziekuje mam jeszcze kilka z tej sesji , byla to ciekawa sytuacja bo te jelonki 3 po lewej byly pierwsze potem jelonek z prawej wystawil glowe...
...piękan praca...
...podoba się...
Dziękuję za odwiedziny i miłe komentarz :) @papajedi mógłbym tam mieszkać, każdego dnia inna trasa :))
...piękny miś...świetne ujecie...
...dobre...
...świetny portret...
...ładnie z dramaturgią 'bałtyckie klimaty'...
Szpak prawdopodobnie siadł na brzegu stawu ugasić pragnienie
W trakcie zasiadki na błotniaka stawowego nagle nadleciała ta duża mewa i po chwili miała już tego szpaka w dziobie
...podoba mi się scenka...
...ładnie mgłami otulony świt...podoba się...
...fajny 'przyrodniczy' kadr...
...bardzo klimatycznie w kadrze...
...ładnie 'przyłapani'...dobre...
...piękny strzał...
...bardzo fajnie podane...
...bardzo dobre...
...świetna praca...
Piękny obrazek, tylko taki jesienny... Pozwól jeszcze się latem nacieszyć. Niech ten śnieg jeszcze poczeka ;)
Fajnie z muzyczką koresponduje :)
Człowiek całe życie się uczy. Dziś poznałam scypuł:) Pięknie wyłowiony z traw.
Nowoczesny młyn. Zamiast mąki produkuje zawroty głowy;)
Rozumiem prawa natury, ale i tak pierwszą myślą było: szkoda szpaka. Może właśnie dlatego ten kadr tak przyciąga uwagę
(++
Śliczne!!!
Przy takim składzie, jak na tej plaży, szanse na trafienie chyba rosną — konkurencja wyraźnie mniejsza.
Bdb
Pianka cudo , faktycznie za Bee ,niczym koronka. Ale kawa, hm wolę w kubku😀
Nie komentuję..
Patrzę na te stojaki i mam wrażenie, że unoszą się kilka centymetrów nad ziemią
+++
Spotkanie dwóch światów: tych, którzy latają, i tych, którzy bardzo by chcieli.
Piękny obraz naszej codzienności! Ciągle w biegu, ciągle w pogoni za czymś.
Dzięki za denne wyróżnienie:)
ładnie pokazane
Powodzenia ;) fajne
Piękna fotografia
ładnie
Ale zwierzyniec
Ups....:(
Śliczne!
@Xenon2Merchant Bardzo Dziekuje , Czasami Ciezko trafic w gusta innych
...fajnie ujęcie...podoba się...
@Greenhorn Bardzo dziekuje mam jeszcze kilka z tej sesji , byla to ciekawa sytuacja bo te jelonki 3 po lewej byly pierwsze potem jelonek z prawej wystawil glowe...
...piękan praca...
...podoba się...
Dziękuję za odwiedziny i miłe komentarz :) @papajedi mógłbym tam mieszkać, każdego dnia inna trasa :))
...piękny miś...świetne ujecie...
...dobre...
...świetny portret...
...dobre...
...ładnie z dramaturgią 'bałtyckie klimaty'...
Szpak prawdopodobnie siadł na brzegu stawu ugasić pragnienie
W trakcie zasiadki na błotniaka stawowego nagle nadleciała ta duża mewa i po chwili miała już tego szpaka w dziobie
...podoba mi się scenka...
...ładnie mgłami otulony świt...podoba się...
...fajny 'przyrodniczy' kadr...
...podoba się...
...bardzo klimatycznie w kadrze...
...ładnie 'przyłapani'...dobre...
...piękny strzał...
...bardzo fajnie podane...
...bardzo dobre...
...świetna praca...
Piękny obrazek, tylko taki jesienny... Pozwól jeszcze się latem nacieszyć. Niech ten śnieg jeszcze poczeka ;)
Fajnie z muzyczką koresponduje :)
Człowiek całe życie się uczy. Dziś poznałam scypuł:) Pięknie wyłowiony z traw.
Nowoczesny młyn. Zamiast mąki produkuje zawroty głowy;)
Rozumiem prawa natury, ale i tak pierwszą myślą było: szkoda szpaka. Może właśnie dlatego ten kadr tak przyciąga uwagę
(++
Śliczne!!!
Przy takim składzie, jak na tej plaży, szanse na trafienie chyba rosną — konkurencja wyraźnie mniejsza.
Bdb
Pianka cudo , faktycznie za Bee ,niczym koronka. Ale kawa, hm wolę w kubku😀
Nie komentuję..
Bdb
Patrzę na te stojaki i mam wrażenie, że unoszą się kilka centymetrów nad ziemią
Bdb
+++
Spotkanie dwóch światów: tych, którzy latają, i tych, którzy bardzo by chcieli.
+++
Piękny obraz naszej codzienności! Ciągle w biegu, ciągle w pogoni za czymś.
Dzięki za denne wyróżnienie:)
ładnie pokazane
Powodzenia ;) fajne
Piękna fotografia
ładnie
Bdb
Ale zwierzyniec
Ups....:(
Śliczne!