Ostatnie komentarze


Obywatel miejskich żywopłotów

+++++

4 dni

Kolejne fajne

4 dni
#015

Dobre!

4 dni
leśne duchy

bdb

4 dni
Kozioł w scypule

Za rezon :)

4 dni
Byk przed Żurawiem

++++

4 dni
Duży i mały

bdb

4 dni

Extra jest

4 dni
#017

Klasycznie i przyjemnie dla oka.

4 dni
Glenfinnan Viaduct

ładnie

4 dni
Pilot

Dla mnie bomba.

4 dni
Obywatel miejskich żywopłotów

Jak dumnie pręży pierś

4 dni
1000007325

Zacny to portret.

4 dni
Glenfinnan Viaduct

Piękne to zdjęcie, bardzo mi się podoba pomimo ,że ja nie mogę się jakoś przekonać do b&w. Ale dzięki takim fotkom to kto wie?

...

Podoba się

4 dni

Świetne to!

4 dni
O świcie..

Jest klimacik

4 dni
Sejmik

Zacna ekipa

4 dni
1000104837

Dobre

4 dni
LU

Bdb

4 dni
W chmurach

Bardzo fajnie to wygląda

4 dni
W BLASKU MODY

Dobre

4 dni
kłusownicy

Fajne

4 dni
Świt

Ładnie

4 dni
W DRODZE

Bdb

4 dni
Aria

Pięknie się wydziera :)))

4 dni
Bałtyckie klimaty

Bdb

4 dni
...

Bdb

4 dni
Wnętrze światła

Bardzo fajne

4 dni
San w oparach mgły

Podoba się

4 dni
...

Ładnie

4 dni
Trochę światła pod mostem.

Przyłączam się do zachwytów :)))

4 dni
Kawa

Wyśmienita praca....z przyjemnością oglądam :)

4 dni
Most (odwrócony o 180°)

Tak też fajnie :)))

4 dni
Sesja wiosna 2026

Dobre

4 dni
PATRZĄC NA ZACHÓD

Ładnie

4 dni
Maczki po mojemu

I mi się podoba

4 dni
Od kuchni

:)))

4 dni
Duży

Proszę Państwa oto....miś....miś jest bardzo grzeczny dziś ;)))

4 dni
In Blue

+++

4 dni
Melania

Świetny portret

4 dni
...

Ta wersja lepsza ;)

4 dni
Bałtyckie klimaty

fajnie

4 dni
źródła amazonki

fajna dzicz

4 dni
Trochę światła pod mostem.

ekstra

4 dni
...

pięknie

4 dni
Wnętrze światła

podoba się

4 dni
San w oparach mgły

fajne miejsce na relaks

4 dni
LU

ciekawie w kadrze

4 dni
Sejmik

+++

4 dni